Caribien sun

Péče o tělo s ohledem na životní prostředí, to je hlavní cíl společnosti Carribean Sun. Firma se zaměřuje na výrobu kosmetických a tělových potřeb pocházejících čistě z přírodních zdrojů – využívá mořské houby a lufy, sysály, mušle a lastury, pemzu nebo mořskou sůl. Tyhle přírodní kosmetické vychytávky pocházejí z Floridy, Karibiku, Bermud, Egypta nebo Jordánska. Dovážejí se do kosmetických salonů, solných jeskyní, saun, lékáren, ale i pro běžné domácí použití.

Při produkci se dodržují přísné podmínky, aby nedošlo k narušení tamějšího vodního ekosystému. Mořské houby, lufy a sysály se pěstují na ekologických farmách. Na výlov dohlížejí kontrolní orgány, které stanovují limity pro množství vylovených kusů. Pemzu sbírají z pobřeží ručně místní lidé, čímž Carribean Sun podporuje lokální ekonomiku a zároveň chrání mořské břehy před zdevastováním strojní těžbou.

Kosmetické, masážní a peelingové potřeby z mořských organismů jsou díky svému 100% přírodnímu složení vhodné pro všechny typy pokožky. Nebojte se je použít i tehdy, když trpíte alergiemi. Produkty nejsou testovány na zvířatech, v koupelně se s nimi proto vyřádí i vegani.

Přírodní houbu lufa o délce 50-60 cm si můžete rozřezat na víc částí. Ty pak využijete pro každodenní jemný peeling při koupání, na masáž, jako vkusnou dekoraci v koupelně, ale také pro mytí nádobí nebo čištění povrchů.

Žádné produkty značky Caribien sun nebyly nalezeny...