Česká síťovka

Retro se vrací a vítají ho nejen naše babičky! Síťovka je šikovným pomocníkem pro nákupy, ale i šik módním doplňkem a ekologickou alternativu plastových nákupních tašek. Firmě Česká síťovka se povedlo znovu vrátit na trh legendární bavlněné síťovky (věděli jste, že první síťovka spatřila světlo světa už v roce 1926?). Zároveň neustále vyvíjí nové designové „síťové“ kousky, které svým originálním vzhledem a barvami hravě strčí do kapsy lecjakou dámskou kabelku.

V sortimentu značky dále najdete potravinové sáčky, bavlněné koše nebo bambusová brčka. Na zakázku vyrábí také síťovky s reklamním logem nebo dárkové síťovky. Česká síťovka spolupracuje s chráněnými dílnami a dostala známku Český výrobek.

Na běžné nákupy potravin využijete pružné síťovky v různých barvách. Jako praktický doplněk pro dámy poslouží BOHO síťovka, která nejen skvěle vypadá, ale unese až 15 kilo. Zaujme vás taky pestrobarevná Rainbow síťovka, kterou díky dvěma párům uch hodíte nejen na rameno, ale i na záda jako batůžek.

Žádné produkty značky Česká síťovka nebyly nalezeny...