Doručení a platba

ZÁSILKOVNA - OSOBNÍ ODBĚR

Doručení na více než 10 000 výdejních míst po celé ČR. Služby zásilkovny Vám budou nabídnuty, pokud vaše objednávka bude v limitu do 5 Kg. Máte možnost doručení Vaší objednávky na kterékoli místo po celé ČR i SR. Seznam výdejních míst najdete zde: VÝDEJNÍ MÍSTA ČR

Pokud jste našli výdejní místo blízko vašeho bydliště nebo pracoviště, nechte si doručit Vaši zásilku právě tam. Po realizaci objednávky vyberte způsob dopravy "Zásilkovna" a vyberte pobočku z poskytnutého seznamu. 

Kurýrní služba DPD

Pokud si zvolíte typ dopravy kurýrem, Vaše objednávka Vám bude dodána Kurýrní službou DPD na Vámi požadovanou adresu do rukou. Firma DPD má ekologii ve své strategii a výsledkem je 100% uhlíkově neutrální doručování balíků bez extra nákladů pro zákazníky.

Kurýrní služba Česká pošta

Pokud si zvolíte typ dopravy kurýrem, Vaše objednávka Vám bude dodána Kurýrní službou Česká pošta na Vámi požadovanou adresu do rukou.

 

PLATBY 

Okamžitá online platba (GoPay), platba kartou, převodem  ZDARMA

Platba prostřednictvím platební brány (okamžitá platba, platba kartou, platba převodem) je rychlý bezpečný způsob, jak můžete zaplatit na naše e-shopu

Bankovní převod – ZDARMA

Pokud si zvolíte platbu bankovním převodem, po potvrzení objednávky Vám zašleme fakturu s instrukcemi o platbě bankovním převodem.

UPOZORNĚNÍ: Objednávka bude expedována do 24 hodin až po připsání platby na náš bankovní účet.

 

Dobírka – poplatek 45 Kč

Umožňujeme platbu v hotovosti na dobírku. Cena se liší podle způsobu dopravy:

  • Česká pošta a DPD kurýr - 45 Kč - Platba kurýrovi v hotovosti při převzetí objednávky.
  • Zásilkovna - 35 Kč - Platba v hotovosti při převzetí ve výdejním místě Zásilkovny

 

Objednávající s registrovaným daňovým číslem (plátce DPH)

Objednávající, kterým je právnická nebo fyzická osoba s registrovaným daňovým číslem plátce DPH v členském státě EU, může uskutečnit platbu jen na základě vystavené faktury. Převodem nebo dobírkou. Jinou formu úhrady za produkt dodavatel těmto osobám neumožňuje.

Vrácení zboží a reklamace

V případě vrácení zboží v rámci 14-ti denní zákonné lhůty nebo v případě reklamace zakoupeného zboží nás prosím kontaktujte e-mailu na: info@zemito.cz. Pokud přeberete zásilku od kurýra a najdete v ní zboží poškozené, je potřeba nám to neprodleně oznámit na výše uvedených kontaktech a e-mailem poslat fotodokumentaci, která nám pomůže při řešení situace.

PRO MÉNĚ ODPADU - Dáváme krabicím druhou šanci.

Za rok nám projde pod rukama velké množství zásilkových krabic, pro Vás naši zákazníci. Do teď jsme pro tyto účely používali nové krabice, které jsme si nechávali vybírat na míru. Nejspíš to znáte, je to běžná praxe u většiny firem. To nás však omrzelo, bylo nám líto krabic s tak krátkou životností. Jen si to představte. Ve svém životě zažila taková krabice pouze jednu cestu, z výroby směrem k nám a následně druhou a poslední k našemu adresátovi. Moc si toho teda neužila, co říkáte? Proto jsme se rozhodli vyhledat partnery, kteří nám za symbolickou cenu "posunou" svoje použité krabice, kterým takto zajistíme o něco delší a pestřejší život. Nejen proto, abychom ušetřili, (i přesto, že je to značně viditelné), ale především proto, že to má pro nás velký smysl – pro méně odpadu.  I naše kompostéry (PREMIUM a SMART) již nejsou baleny do krabic. Přesvědčili jsme se, že jsou natolik pevné a kvalitní, že není potřeba je balit do krabic a vytvářet tak další zbytečný odpad.

V únoru 2016 od nás byla odeslána první „znovuzrozená“ krabice. Věříme, že se stane inspirací a i ostatní krabice zažijí nejednu krásnou cestu:)

Ať žije myšlenka PRO MÉNĚ ODPADU!  DĚKUJEME, že jste v tom s námi!

Váš tým Zemito

 

Naše všeobecné obchodní podmínky najdete zde.