Doručení a platba

Doprava

Způsob odeslání Platba předem Platba na dobírku
Zásilkovna (do 10kg) 59 Kč +55 Kč
Česká pošta do Balíkovny (do 10 kg) 79 Kč
Česká pošta do ruky (do 10kg) 105 Kč
Česká pošta do ruky (nad 10kg) 125 Kč
DPD (do 10kg) 99 Kč
DPD (nad 10kg) 109 Kč
Objednávka nad 1500 Kč zdarma
S označením Doprava zdarma zdarma

Víme, že zajistit prvotřídní distribuci e-shopových produktů je komplexní úkol. Proto jsme spojili síly s experty na logistiku, abychom vám mohli garantovat hladký a spolehlivý průběh každé objednávky."

Naše zboží tak skladujeme a expedujeme z velkého expedičního centra společnosti Authentica Fulfillment, kde mají expediční procesy vyladěné do posledního detailu. Díky tomu jsme schopni garantovat prvotřídní kvalitu a nadstandardní rychlost dodání věcí a zároveň máme čas se věnovat testování produktů, zkoumání složení a věnovat se vám na zákaznickém servisu které dělají z zemito.cz unikátní e-shop.

 Zemito

 

Dopravci

Doručení na více než 10 000 výdejních míst po celé ČR. Služby zásilkovny Vám budou nabídnuty, pokud vaše objednávka bude v limitu do 10 Kg. Máte možnost doručení Vaší objednávky na kterékoli místo po celé ČR i SR. Seznam výdejních míst najdete zde: VÝDEJNÍ MÍSTA ČR

Pokud jste našli výdejní místo blízko vašeho bydliště nebo pracoviště, nechte si doručit Vaši zásilku právě tam. Po realizaci objednávky vyberte způsob dopravy "Zásilkovna" a vyberte pobočku z poskytnutého seznamu. 

Kurýrní služba DPD

Pokud si zvolíte typ dopravy kurýrem, Vaše objednávka Vám bude dodána Kurýrní službou DPD na Vámi požadovanou adresu do rukou. Firma DPD má ekologii ve své strategii a výsledkem je 100% uhlíkově neutrální doručování balíků bez extra nákladů pro zákazníky.

Kurýrní služba Česká pošta

Pokud si zvolíte typ dopravy kurýrem, Vaše objednávka Vám bude dodána Kurýrní službou Česká pošta na Vámi požadovanou adresu do rukou.

 

Platby

Okamžitá online platba (GoPay), Apple Pay, Google Pay -  ZDARMA

Platba prostřednictvím platební brány (okamžitá platba, platba kartou, platba převodem) je rychlý bezpečný způsob, jak můžete zaplatit na naše e-shopu.

Bankovní převod – ZDARMA

Pokud si zvolíte platbu bankovním převodem, po potvrzení objednávky Vám zašleme fakturu s instrukcemi o platbě bankovním převodem.

UPOZORNĚNÍ: Objednávka bude expedována do 24 hodin až po připsání platby na náš bankovní účet.

Dobírka – poplatek 55 Kč

Umožňujeme platbu v hotovosti na dobírku. Cena se liší podle způsobu dopravy:

  • Česká pošta a DPD kurýr - 55 Kč - Platba kurýrovi v hotovosti při převzetí objednávky.
  • Zásilkovna - 55 Kč - Platba v hotovosti při převzetí ve výdejním místě Zásilkovny

Odložená platba – SKIP PAY

Plaťte bezpečně až po doručení a vyzkoušení zboží. Nákup uhradíte pohodlně online do 14 dnů (nebo do 50 dnů s účtem Plus), a ještě ušetříte za dobírku. Odložená platba od Skip Pay je totiž zdarma.

Nákup na třetinu – SKIP PAY

Rozdělte si větší výdaje na tři části. První třetinu zaplatíte hned, zbylé dvě se vám automaticky strhnou z karty za 30 a 60 dní. Vše je zcela zdarma, bez navýšení a bez poplatků. Více zde.

 

Balení

Klademe velký důraz na ekologické a efektivní balení. Naše zásadní pravidlo je minimalizovat přepravu vzduchu, a proto optimalizujeme všechny aspekty tak,  aby co nejlépe vyhovovaly obsahu vaší objednávky. Navíc, všechny materiály, které k nám dorazí, využíváme znovu. Může se stát, že ve vaší krabici objevíte i plastové obaly, ale ty jsme nevyrobili - poskytujeme jim druhý život, abychom předešli jejich zbytečnému plýtvání. Pokud je to nutné pro zajištění bezpečnosti produktů, použijeme nové krabice, protože někdy je ekologičtější než spotřeba nadměrného množství obalového materiálu a lepicí pásky.

 

Ať žije myšlenka PRO MÉNĚ ODPADU!  DĚKUJEME, že jste v tom s námi!

Váš tým Zemito

 

Naše všeobecné obchodní podmínky najdete zde.