WayCap

WayCap je 100% ekologická, znovupoužitelná kapsle pro Nespresso a nově i pro Dolce Gusto kávovary. WayCap je ale také jméno společnosti, která dbá na ekologický a přátelský přístup k životnímu prostředí. Založili ji v italském Torinu tři kamarádi Matteo, Davide a Matteo, aby dali dohromady italský design s místní řemeslnou výrobu. Podpora místní výroby a snaha o udržitelnou alternativu přípravy rychlé kávy z kapsle, proměňuje její pití v dobrý skutek. Káva je společenská záležitost a my společně můžeme ochránit přírodu od nerecklovatelného odpadu a ještě si při tom vychutnát kávu dle své chuti.

6 položek celkem
WayCap, Gumové těsnění- silnější, prům. 2 cm
6 Kč

Náhradní těsnění na kasple WayCap Nespresso

Kód: 66304
WayCap, Gumové těsnění- slabší prům. 2,5cm
6 Kč

Náhradní těsnění na kasple WayCap Nespresso

Kód: 66303
WayCap, Gumové těsnění- slabší prům. 3cm
6 Kč

Náhradní těsnění na kasple WayCap Nespresso

Kód: 66302
Crema Joe WayCap Dolce Gusto large
739 Kč

Set 2 ks plnitelné kapsle WayCap pro kávovary typu Dolce Gusto®. Připravte si snadno senzační espresso s kávou podle své chuti. Stáhněte si náš návod Waycap Dolce Gusto.

Kód: 66305
WayCap, Plnitelná nerezová kapsle Nespresso - 1ks
1 040 Kč

Plnitelná kapsle WayCap - 1 ks ks pro kávovary typu Nespresso®. Díky této kapsli si připravíte perfektní kávu dle vlastního gusta během 30 sekund! Šetřete jak náklady za kávu,...

Kód: 66300
WayCap 2 Pack large
1 599 Kč

Set 2 ks plnitelné kapsle WayCap pro kávovary typu Nespresso®. Připravte senzační espresso s kávou dle svého gusta během 30 sekund! 

Kód: 66301

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem