Friendly Soap

Zakladatelé značky Friendly Soap, Rob a Geoff, vyrostli v 70. letech v malém městečku západního Yorkshiru. Město, které bylo v té době alternativou hippy a punkové kultury, formovalo jejich celoživotní zájmy o radikální politické myšlení a sociální a environmentální spravedlnost. Rob a Geoff jsou dodnes přátelé, které spojuje láska k ideálům, stejné smýšlení a upřednostňování etických a environmentálních zásad. Věřili, že podnikání se může dělat i jinak, a z profitu firmy mohou mít reálný prospěch nejen majitelé, ale i zaměstnanci. 

V roce 2008 vznikla značka Friendly Soap - firma, která spolu se skvělou kvalitou a invenčností jejich produktů dokonale odráží jejich ideály a revoluční osobnosti. Friendly Soap je přátelské mýdlo od přátelských lidí. Kromě mýdel nabízí i jiné skvělé produkty - jejich tuhé šampony a kondicionéry si také zaslouží obdiv. 

Friendly Soap znamená 100 % ekologické balení, biologicky rozložitelné produkty, které nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné i pro vegany. Friendly Soap je produkt dlouholetého přátelství, které dalo za vznik úžasným každodenním výrobkům.

 

 

Žádné produkty značky Friendly Soap nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení