Friendly Soap

Zakladatelé značky Friendly Soap, Rob a Geoff, vyrostli v 70. letech v malém městečku západního Yorkshiru. Město, které bylo v té době alternativou hippy a punkové kultury, formovalo jejich celoživotní zájmy o radikální politické myšlení a sociální a environmentální spravedlnost. Rob a Geoff jsou dodnes přátelé, které spojuje láska k ideálům, stejné smýšlení a upřednostňování etických a environmentálních zásad. Věřili, že podnikání se může dělat i jinak, a z profitu firmy mohou mít reálný prospěch nejen majitelé, ale i zaměstnanci. 

V roce 2008 vznikla značka Friendly Soap - firma, která spolu se skvělou kvalitou a invenčností jejich produktů dokonale odráží jejich ideály a revoluční osobnosti. Friendly Soap je přátelské mýdlo od přátelských lidí. Kromě mýdel nabízí i jiné skvělé produkty - jejich tuhé šampony a kondicionéry si také zaslouží obdiv. 

Friendly Soap znamená 100 % ekologické balení, biologicky rozložitelné produkty, které nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné i pro vegany. Friendly Soap je produkt dlouholetého přátelství, které dalo za vznik úžasným každodenním výrobkům.

 

 

3 položek celkem
Friendly Soap, Přírodní kondicionér na vlasy levandule a pelargonie 95g
173 Kč

Tuhý přírodní kondicionér na všechny typy vlasů s levandulí a pelargonií.

1171450
Friendly Soap, Přírodní mýdlo aloe vera 95g
92 Kč

Přírodní ručně vyráběné mýdlo s aloe vera.

1169973
71451a
168 Kč

Elegantní a jednoduchá hliníková přenoska na mýdlo.

1171451

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem