Sonett

Myslíte si, že se saponáty, prací prostředky a celkově drogerie neobejde bez chemikálií a umělých látek? Značka Sonett má tím pádem předpoklad stát se vašim stálým společníkem při úklidu domácnosti. Dá se říct, že firma je jedním z prvních průkopníků ekologické a udržitelné drogerie, která při vyhýbání se umělým látkám neztrácí svoji sílu a efektivitu. Firma začala s výrobou už v roce 1997 a dnes je vzorem pro podobně smýšlející projekty. 

Jejich výrobky kromě umělých látek a zbytečné chemie neobsahují ani barviva a konzervanty, enzymy, petrochemické látky, bělící složky a při výrobě nedochází ke genetické modifikaci. Použité přírodní a esenciální oleje jsou 100 % organického původu. Sonett bourá každý předsudek, který si o drogerii umíte představit. 

Špína a nečistota bude v našich domácnostech přítomna vždy - proč bychom si ale my měli špinit planetu paradoxně čisticími prostředky, které sice pomohou našemu domovu, ale uškodí planetě? Sonett se daří překonávat tento fakt zatím hlavně v Evropě - dnes už jejich výrobky najdeme ve většině zemí EU. Z Dagenhausenu, německého městečka na jihu země a zároveň centrály společnosti, se výrobky začínají pomalu dostávat i mimo Evropu. Poptávka po nich roste už i daleko od nás - a my se tomu vůbec nevidíme. Vyzkoušejte Sonett i vy a přesvědčte se na vlastní oči, tělo, podlahu, prádlo a všechno, na co výrobky použijete.

Žádné produkty značky Sonett nebyly nalezeny...