Sonett

Myslíte si, že se saponáty, prací prostředky a celkově drogerie neobejde bez chemikálií a umělých látek? Značka Sonett má tím pádem předpoklad stát se vašim stálým společníkem při úklidu domácnosti. Dá se říct, že firma je jedním z prvních průkopníků ekologické a udržitelné drogerie, která při vyhýbání se umělým látkám neztrácí svoji sílu a efektivitu. Firma začala s výrobou už v roce 1997 a dnes je vzorem pro podobně smýšlející projekty. 

Jejich výrobky kromě umělých látek a zbytečné chemie neobsahují ani barviva a konzervanty, enzymy, petrochemické látky, bělící složky a při výrobě nedochází ke genetické modifikaci. Použité přírodní a esenciální oleje jsou 100 % organického původu. Sonett bourá každý předsudek, který si o drogerii umíte představit. 

Špína a nečistota bude v našich domácnostech přítomna vždy - proč bychom si ale my měli špinit planetu paradoxně čisticími prostředky, které sice pomohou našemu domovu, ale uškodí planetě? Sonett se daří překonávat tento fakt zatím hlavně v Evropě - dnes už jejich výrobky najdeme ve většině zemí EU. Z Dagenhausenu, německého městečka na jihu země a zároveň centrály společnosti, se výrobky začínají pomalu dostávat i mimo Evropu. Poptávka po nich roste už i daleko od nás - a my se tomu vůbec nevidíme. Vyzkoušejte Sonett i vy a přesvědčte se na vlastní oči, tělo, podlahu, prádlo a všechno, na co výrobky použijete.

Žádné produkty značky Sonett nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení