Anemone

ANEMONE, nebo i MYDLÁREŇ ANEMONE, je slovenská značka přírodní a ručně vyráběné kosmetiky, která vznikla už v roce 2013. Za jejím vznikem stojí dva lidé, Rasťo a Alžbeta, kteří svoji firmu rozjeli vyrobením svého prvního tuhého mýdla. Zaujalo je to natolik, že se pustili do čtení literatury a následně prvních pokusů o výrobu přírodní kosmetiky. 

Název ANEMONE znamená v latině “sasanka” a to nejen ta čistá bílá, ale i mořská. Krásný příběh názvu byl dotvořen tím, že Alžbeta se stala paní “Sasankovou”, což je odvozeno od společného příjmení Szaszák. Název firmu tedy dokonale vystihuje. 

Jejich cílem je výroba takových produktů, které jsou udržitelné pro přírodu a mají jednoduché složení. Dodavatele vstupních surovin vybírají pečlivě a zaměřují se zejména na lokální slovenskou produkci. Produkty jsou vyráběny ručně a v malém množství, často za použití bylinek z vlastní zahrádky. Třešničkou na pomyslném dortu už je jen ekologické balení ve formě papírového obalu či skleněné lahvičky.

5 položek celkem
hojivi masticka bez vone
159 Kč

Hojivá měsíčková mastička bez přidané vůně určená pro regeneraci a hydrataci popraskané a velmi suché pokožky celého těla.

Kód: 88425
konopna masticka levandula salvia ceder
199 Kč

Mastička s vysokým podílem konopného oleje na regeneraci suché pokožky a zmírnění a zklidnění projevů kožních problémů.

Kód: 88426
telovy a masazny olej ylang ylang salvia
279 Kč

Zklidňující masážní a tělový olej s exotickou a smyslnou vůní.

Kód: 88428
olej na bradu
249 Kč

Olej na vousy pro muže s kratším strništěm i dlouhým plnovousem.

Kód: 88429
telove maslo grep mandarinka
295 Kč

Přírodní alternativa k tělovému mléku pro regeneraci a hydrataci suché pokožky se svěží vůní citrusových plodů.

Kód: 88427

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem