WayCap, Plnitelná nerezová kapsle Nespresso - 1ks (single cap)

Kód: 1166307
778 Kč
Skladem - Hned posíláme (>2 ks)
Možnosti doručení

Plnitelná kapsle WayCap - 1 ks bez příslušenství pro kávovary typu Nespresso®. Díky této kapsli si připravíte perfektní kávu dle vlastního gusta během 30 sekund! Šetřete jak náklady za kávu, tak i životní prostředí. ;)  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto balení plnitelné kapsle WayCap umožňuje pohodlnou, rychlou a úspornou přípravu kvalitní kávy s kávovary typu Nespresso®. Vychutnejte si stejně dobrou kávu za méně peněz a s méně odpadem. Design kapsle a kvalitní nerezové provedení zajišťuje její dlouhou životnost.  Single cap je ideální volba do vaší domácnosti nebo kanceláře, kde již využíváte kapsle WayCap s příslušenstvím.

Jediná svého druhu

Nerezová znovuplnitelná kapsle WayCap Ez je v současnosti jediná svého druhu, která nevytváří, kromě kávové sedliny, žádný další odpad. Není potřeba dokupovat jednorázová hliníková víčka a díky konstrukci a použitým materiálům vydrží mnohem déle, než jiné plnitelné kapsle. S plnitelnou kapslí budete šetřit svou peněženku i životní prostředí. Můžete si tak vychutnávat výbornou kávu a s každým douškem ze sebe mít navíc dobrý pocit. Kapsle jsou navrženy i vyráběny v Itálii, kde najdete opravdové milovníky espressa.

 

Úspora nákladů

Nerezová kapsle WayCap Ez má, oproti plastovým plnícím kapslím, neomezenou dobu použitelnosti. Kapsli tedy můžete používat a plnit v podstatě donekonečna. Jako jediná svého druhu, nabízí víčka, která vydrží ne měsíce, ale roky a odpadá tak nutnost dokupovat nová víčka jako u jiných, podobných produktů. Se znovuplnitelnou kapslí můžete uspořit až 70% nákladů. Z ušetřených peněz se pak můžete například vydat na dovolenou do Itálie, kde je tato kapsle vyráběna.

 

Materiál

Všechny materiály použité k výrobě kapsle jsou FDA certifikovány a jsou nezávadné pro Vaše zdraví a zdraví Vašich nejbližších.

Kapsle je kompletně vytvořena z kvalitní nerezové oceli. Nerezová ocel je téměř dokonalý materiál, co do odolnosti a spolehlivosti z dlouhodobého hledisku. Těsnění, které je pod víčkem kapsle je vyrobeno z potravinářského silikonu. Kapsle WayCap je navržena tak, aby sloužila po mnoho let. Je dokonce možné, že přežije i Váš kávovar. :)

 

Ekologie

Kapsle WayCap je nejen ekonomičtější, ale i ekologičtější varianta přípravy čerstvé kávy. Nebudete již muset pokaždé vyhazovat použitou kapsli do koše, což bude mít příznivý vliv na životní prostředí. Běžné kávové kapsle jsou totiž, díky své špatné recyklovatelnosti, ekologickým problémem. Více se dočtete na našem blogu. U kapslí WayCap je odpadem pouze kávová sedlina, která je bio odpad, a může být zpracována dále např. v bytovém nebo zahradním kompostéru.

 

Kompatibilita

Kapsle WayCap jsou určeny pro kávovary Nespresso a jsou kompatibilní a testovány s nejpoužívanějšími modely: 

 • Nespresso® U / Nespresso® UMilk
 • CitiZ / CitiZ&Milk
 • Pixie / Inissia
 • Lattissima / Lattissima Plus
 • Essenza ( * ) / Essenza Mini
 • Maestria / Grand Maestria
 • Kitchen Aid
 • Expert
 • Creatista
 • Prodigio
 • Philips L'OR Barista

kompatibilní pouze s novější verzí, která má páčku BLACK (nekompatibilní s páčkou SILVER)

Tato kapsle není kompatibilní s Dolce Gusto a jinými systémy.

 

Snadné použití

Použití kapsle je velice snadné, pouze ji naplníte čerstvě namletou kávou dle vlastního výběru, zašroubujete víčko a vložíte do kávovaru. Hotovo za 30 sekund!

Nemusíte se přitom omezovat pouze na značkové kapsle, vyráběné speciálně pro Nespresso® kávovar. Připravujte si kávu dle vlastní chuti a výběru. Vaším výběrem můžete podpořit výrobu kávy z ekologického zemědělství (bez použití rizikových chemikálií) nebo plantáže vyhovující podmínkám FairTrade. Doporučujeme vyzkoušet svou lokální pražírnu kávy. Svou lokální pražírnu najdete zde: http://www.prazirnykavy.cz/prazirny/

S plnitelnou kapslí WayCap si kdykoliv připravíte kávu, která bude vždy skutečně čerstvá a podle Vašich představ.

 

Každé balení obsahuje:

1x nerezová kapsle WayCap, náhradní těsnění namontované ve víčku kapsle a 2 další těsnění pro jakýkoli druh.

 

NESPRESSO je ochranná známka společnosti Société des Produits Nestlé, S.A.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávové kapsle
Hmotnost: 0.015 kg
Kategorie: Eko domácnost
Materiál: nerezová ocel, silikon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: