Plnitelná nerezová kapsle WayCap pro Dolce Gusto (2 ks)

Kód: 66305
690 Kč 345 Kč / 1 ks
Skladem (81 ks)

Set 2 ks plnitelné kapsle WayCap pro kávovary typu Dolce Gusto®. Připravte si snadno senzační espresso s kávou podle své chuti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto balení plnitelné kapsle WayCap umožňuje pohodlnou, rychlou a úspornou přípravu kvalitní kávy s kávovary typu Dolce Gusto®. Vychutnejte si stejně dobrou kávu za méně peněz a pouze s biologicky rozložitelným odpadem. Design kapsle a kvalitní nerezové provedení zajišťuje její dlouhou životnost. Set 2 kusů je ideální volba do vaší domácnosti nebo kanceláře.

 

Jediná svého druhu

Nerezová znovuplnitelná kapsle WayCap Ez je v současnosti jediná svého druhu, která nevytváří, kromě kávové sedliny, žádný další odpad. Není potřeba dokupovat jednorázová silikonová víčka a díky konstrukci a použitým materiálům vydrží mnohem déle, než jiné plnitelné kapsle. S plnitelnou kapslí budete šetřit svou peněženku i životní prostředí. Můžete si tak vychutnávat výbornou kávu a s každým douškem ze sebe mít navíc dobrý pocit. Kapsle jsou navrženy i vyráběny v Itálii, kde najdete opravdové milovníky espressa.

Úspora nákladů

Nerezová kapsle WayCap Ez má, oproti plastovým plnícím kapslím, neomezenou dobu použitelnosti. Kapsli tedy můžete používat a plnit v podstatě donekonečna. Jako jediná svého druhu, nabízí víčka, která vydrží ne měsíce, ale roky a odpadá tak nutnost dokupovat nová víčka jako u jiných, podobných produktů. Se znovuplnitelnou kasplí můžete uspořit až 70% nákladů. Z uštřených peněz se pak můžete například vydat na dovolenou do Itálie, kde je tato kapsle vyráběna.

 

Materiál

Všechny materiály použité k výrobě kapsle jsou FDA certifikovány a jsou nezávadné pro Vaše zdraví a zdraví Vašich nejbližších.

Kapsle je vytvořena z kvalitní nerezové oceli a vrchní část ze silikonu. Nerezová ocel je téměr dokonalý materiál, co do odolnosti a spolehlivosti z dlouhodobého hlediska. Silikonové víčko kapsle je vyrobeno z potravinářského silikonu. Kapsle WayCap je navržena tak, aby sloužila po mnoho let.  Je dokonce možné, že přežije i Váš kávovar. :)

 

Sada obsahuje

  • 2 naplnitelné kapsle pro systém Dolce Gusto
  • 1 ruční dávkovač
  • 1 podpěrný kroužek
  • 2 různé výměnné filtry pro každou kapsli (jedna pro mletí espressa a druhá pro jemné mletí)

 

Ekologie

Kapsle WayCap je nejen ekonomičtější, ale i ekologičtější varianta přípravy čerstvé kávy. Nebudete již muset pokaždé vyhazovat použitou kapsli do koše, což bude mít příznivý vliv na životní prostředí. Běžné kávové kapsle jsou totiž, díky své špatné recyklovatelnosti, ekologickým problémem. Více se dočtete na našem blogu. U kapslí WayCap je odpadem pouze kávová sedlina, která je bio odpad, a může být zpracována dále, nejlépe v bytovém nebo zahradním kompostéru.

Snadné použití

Použití kapsle je velice snadné, pouze ji naplníte čerstvě namletou kávou dle vlastního výběru, udusáte, utěsníte silikonovým víčkem a vložíte do kávovaru. Hotovo za 30 sekund!

Nemusíte se přitom omezovat pouze na značkové kapsle, vyráběné speciálně pro Dolce Gusto® kávovar. Připravujte si kávu dle vlastní chuti a výběru. Vaším výběrem můžete podpořit výrobu kávy z ekologického zemědělství (bez použití rizikových chemikálií) nebo plantáže vyhovující podmínkám FairTrade. Doporučujeme vyzkoušet svou lokální pražírnu kávy. Svou lokální pražírnu najdete zde: http://www.prazirnykavy.cz/prazirny/

S plnitelnou kapslí WayCap si kdykoliv připravíte kávu, která bude vždy skutečně čerstvá a podle Vašich představ.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávové kapsle
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.3 kg
Materiál kapsle: nerezová ocel / silikon
Kompatibilita: s kapslovými kávovary Dolce Gusto

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: