Tipy na zodpovědné vánoční dárečky, podle vás.

 

Vánoce po roce zase přicházejí a abychom vám pomohli s výběrem, shromáždovali jsme náměty na odpovědné, méně odpadové a neokoukané dárky celý rok. S výběrem těch nej, jsme si nechali poradit i právě od vás. Udělali jsme mezi našimi věrnými zákazníky předvánoční průzkum, ve kterém jsme se ptali, co by vás nejvíce potěšilo pod vánočním stromečkem.

A tady je váš výběr TOP 6 dárků:

 

Jste pro design

Industriální designovky jsou v módě a skvěle zapadnou do kuchyně. Navíc, když jsou zodpovědně vyrobeny, potěší nejen oči, ale i duši. Nádoby určené na chléb, kávu, čaj a cukr nám i vám padly do oka. Dopřejte trochu designu pod stromeček i vašim milovaným.

menejodpadu shop industral sada (1)_smallmenejodpadu shop industral sada (3)_smallmenejodpadu shop industral sada (7)_small

Plastová brčka jsou out. Ubližují přírodě a trpí kvůli nim mnoho živočichů. Ani my je rádi nemáme!  Pokud si však vaši blízcí s oblibou „pososávají“, dopřejte jim stylovou alternativu, Bambusové či nerezové vydrží roky.

A nedělejte si starosti s tím, že se brzy zanesou nečistotami. Čistí se velmi lehko, díky kartáčku určenému přímo na brčka.

menejodpadu shop slamky (2)_smallmenejodpadu shop slamky (4)_smallmenejodpadu shop slamky (5)_small

 

 Něco milého pro dětičky

Pokud pátráte po něčem jiném než po hračkách, máme pro vás užitečný tip. Dětičkám se určitě zalíbí nová sada na papání. Je hravá a navíc zdravá. Plast totiž nahradil bambus. Děti ji s nadšením využijí a pokud se stane nějaká nehoda, můžete ji jednoduše a s klidem zkompostovat.

menejodpadu shop bambusova sada (5) res_smallmenejodpadu shop bambusova sada (4)_smallmenejodpadu shop bambusova sada (2)_small

 

Kompostovat, ale moderně

Vrátíme se ještě na chvilku do kuchyně. Líbí se vám totiž i designový sběrný koš na kuchyňský bioodpad. Není se čemu divit. I nám se líbí! Hodí se do moderní i tradiční kuchyně, proto se nemusíte obávat, že by byl nevhodným dárkem. Jistě s ním uděláte radost třeba mamince nebo babičce.

A věřte, že radost budou mít i samotné slupky z ovoce a zeleniny.

menejodpadu shop kos na bioodpad (1)_smallmenejodpadu shop kos na bioodpad (2)_small

 

Tradiční a eko

Ti z vás, kteří zbožňují domácí pečení, nebo milovníci čerstvého kupovaného pečiva, zajisté oceníte tyto sáčky. To, že se společně vracíme k tradicím nás nesmírně těší. Šiřme to dál a darujme len. Lněné sáčky  jsou přímo stvořené k darování.

menejodpadu shop lanove vrecusko (1)res_smallmenejodpadu shop lanove vrecusko (2)_smallmenejodpadu shop lanove vrecusko (3)res_small

 

Přírodní relax

Pokud je vaším zvykem darovat pod stromeček kosmetiku, přibalte tento rok do balíčku i Lufu. Je to totiž malý přírodní zázrak. Nejen, že blahodárně působí na tělo, ale můžete ji využít i v kuchyni, místo houbičky nebo drátěnky. To nejedna hospodyňka uvítá.

 menejodpadu shop lufa (1)_smallmenejodpadu shop lufa (2)_smallmenejodpadu shop lufa (3)_small 

 

To je váš top výběr vánočních dárků. Věříme, že jste se nechali inspirovat a letošní vánoční nákupy zvládnete o něco snáze než ty předešlé. Pokud jste nevybrali, mrkněte do kategorie Tipy na dárky, kde určitě něco pěkného vyberete.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení