Naše tělo, náš chrám

Žijeme jaksi dlouho toto těžké období. Každý z nás se snaží, aby to naše vlastní tělo vydrželo, odolalo a sneslo vše, co mu život přinese. Chráníme se jak se jen dá, ale i tak. Jsme společenští tvorové a nemůžeme takovou nálož unést. Potřebujeme podporu a kontakt našich blízkých. Snažíme se myslet pozitivně, ale právě ve vánočním období je to ještě těžší než obvykle. A co naše duše? Stejně trpí nedostatkem příležitostí projevit se.

Telo_blogcover_1

 

Všechny tři pilíře naší osobnosti (tělo, mysl a duše) potřebují více pozornosti. My se v tomto článku zaměříme hlavně na tělo, ale věříme, že to pozitivně zasáhne i vaši dušičku a zrelaxuje mysl. Jak se o něj postarat zvenku? No přece rozmazlování a hýčkání. Dovolíme si tvrdit, že v tom se opravdu vyznáme. Proto čtěte dál a dopřejte vašemu tělu jen to nejlepší.

Začínáme voňavou koupelí

Pojďme pěkně po pořádku. Dopřejte vašemu tělu pocit čistoty a hebkosti a rozhýčkejte zároveň své smysly nádhernými vůněmi. Stačí si jen vybrat. Doporučujeme vám vyzkoušet jedno z našich nových solných mýdel. Naším tipem je prohřívající solné mýdlo se skořicí a bahnem z Mrtvého moře s peelingovým efektem. Bude se určitě hodit každému zmrzlíkovi a jeho vůně vám jednoznačně přinese vánoční náladu. Pokud jste však z těch, kteří mají raději svěží efekt, vyzkoušejte MusK tuhé mýdlo - pomerančová svěžest. Díky sušeným bylinkám máty peprné má příjemný peelingový efekt a odbourává stres. 

Telo_blogcover_2

 

Pokud si však vaše tělo, ale i mysl vyžaduje větší odpočinek, není nad relaxační lázeň se solí do koupele Musk levandule, která je určena hlavně k uvolnění těla a zklidnění mysli po náročném dni. Obsahuje na minerály bohatou epsomskou sůl, která je proslulá svými zklidňujícími účinky působícími proti stresu, bolesti kloubů a svalů.

Nezapomínáme ani na vaše pohodlí

Dopřejte svým intimním partiím speciální péči. Naší volbou je Kvitok, Intimní mycí olej - Feminity. 

Napomáhá zachování zdravé mikroflóry, respektuje pH intimních partií a působí preventivně proti vzniku zánětů a mykóz.

Telo_blogcover_3

Pokračujeme tělovou masáží

Ať už si ji dopřejete sami sobě nebo v podobě dárku vašim blízkým, je to jednoznačně způsob, jak tělu dopřát dokonalé uvolnění. Vhodnou volbou je například tuhý tělový balzám se smyslnou voňavou kombinací ylang-ylang a citrusů. Tento malý zázrak se při dotyku s pokožkou začne jemně tát a zanechá vaši pokožku hebkou a vláčnou.

Možností, jak vaše tělo můžete rozmazlovat, najdete u nás hned několik. Přejeme vám, abyste z pohodlí domova našli pro sebe i pro své blízké ty nejkrásnější dárky, které potěší a ulahodí tělu, duši a uvolní mysl.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení