#hýčkámse: Donna Iveh a její péče o tělo

 

Tělo. Body. Corpo. Tijelo. Jakkoliv ho nazvete, je to vždy tělo. Naše tělo. A  věřte nebo ne, máme jenom jedno. Proto je v našich rukou, jak bude vypadat. Moje jméno je Iveta a někteří z vás mě možná znají pod jménem DonnaIveh. Dnes bych s vámi chtěla sdílet moje způsoby péče o tělo. Ono vše souvisí se vším, a když se staráte o tělo, lahodíte i duši.

 

POHYB

Oh ano, pohyb je základ. Fyzická aktivita při které vypneme. Protože celé dny přemýšlíme, musíme najít balanc právě tak, že mozek necháme chvíli odpočívat a zapojíme o něco víc naše tělo. Baví vás tanec, jóga nebo box? Všechno je oukej, jestliže vám to přináší radost.

IMG_0066

 

RITUÁLY

Máte oblíbené každodenní rituály? Myslím, že ověřené "postupy", přinesou trochu pozitivity do našich životů. Já si každý večer natírám nohy. Trochu si je promasíruji - vždyť mě nesou celé dny. Velmi jsem si oblíbila krém slovenské značky Mylo - Oh lala, který je na tělo a ruce, ale velmi pěkně s ním vyživíte i nožky. Krém Trojrůže také doporučuji, ta vůně vás úplně očaruje!

 

ODPOČINEK

Sice jsem vám výše doporučila pohyb, ale i odpočinek je důležitý. Je třeba umět vypnout a oddechnout si. Já doporučuji masáž, meditaci, nebo nehybné ležení při správné vůni doma na koberci. Zkrátka VYPNOUT a to opravdu doslova.

IMG_0067

 

KOSMETIKA

Neříkám, že je třeba používat 35 produktů na každou část těla, stačí si vybrat to nejlepší. Kvalita je víc než kvantita. Například krém na tělo můžete použít i na ruce a nohy. Tip ode mě - jestli doma máte bambucké nebo kakaové máslo, stačí, když ho rozpustíte a ještě teplé si ho dáte na pleť. Totální rozkoš v podobě vůně a tělového požitku :) No a v neděli můžete z kakaového másla upéct koláč. Tchýni vytřete zrak! 

 

Tělo je náš chrám, tak mu zkusme dopřát jen to nejlepší. Výživné jídlo, správnou kosmetiku a pozitivní myšlení.

 

S pozdravem

Vaša Doňka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení