Curanatura zubní kartáček - Carbon (soft)

Kód: 61012
89 Kč 89 Kč / 1 ks
Skladem (32 ks)

Bambusový zubní kartáček s měkkými uhlíkovými štětinkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ přírodní zubní kartáček?

  • 100% biologicky odbouratelný - šetrný k přírodě
  • jako jeden z mála má i přírodní jemné štětinky
  • neobsahuje ftaláty ani BPA
  • šetrný k zubům a dásním
  • má bělící a desinfekční účinky

 

Tento zubní kartáček má přírodní štětiny na bázi uhlíkového vlákna, které vzniká speciální vysokoteplotní úpravou bambusu. Štětinky obsahují mikročástičky aktivního uhlí, které napomáhají přirozenému bělení zubů a zároveň desinfikují ústní dutinu. Měkké štětinky o tloušťce vlákna 0,15mm, pocitově jsou však jemnější jak Curanatura HEALTH. Kartáček je vyroben podle požadavků SOH. Rukojeť je kompletně z bambusu, celý kartáček je bezezbytku ekologicky kompostovatelný. Výrobek je zdravá volba, neobsahuje příměsi ftalátů ani Bisfenolu A. I jeho obal je vyroben z recyklovaného papíru.

Něco málo o CURANATURA

CURANATURA přivedla na trh sérii přírodních zubních kartáčků a jako NOVINKU nyní nabízí i bambusové vatové tyčinky.

Na trhu s kartáčky jde o jedinečný produkt , ve kterém se dokonale skloubily nejlepší zdravotní vlastnosti zubního kartáčku spolu s ekologickou šetrností.

Kartáčky CURANATURA, jako jedny z mála kartáčků na trhu , splňují všechny standardy stanovené Světovým symposiem dentální hygieny pro zdravý a vyhovující zubní kartáček, jsou vyrobeny bez použití zbytečných plastů = bez ftalátů a BPA. Na odborné rady dentálních hygieniků je kartáček osazen měkkými jemnými štětinkami , které jsou šetrné k Vašim zubům i dásním.

Šetrné k životnímu prostředí


Zároveň je to ta nejlepší volba pro životní prostředí. Zubní kartáčky CURANATURA jsou 100 % BIOLOGICKY ODBOURATELNÉ, balené jsou v recyklovaném papíře, takže po výrobku nezbývá žádný dlouhodobý odpad. Při designování a výrobě vždy hledíme na kvalitu , a proto je rukojeť vyrobena z kvalitního přírodního materiálu - tepelně upravený bambus - pěstován bez pesticidů shromažďován s ohledem na dlouhodobě udržitelnou produkci. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní kartáčky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.02 kg
Délka hlavy: 2,5 cm
Délka štětin: 1 cm
Tvrdost vláken: měkký (extra soft)
Materiál: bambus a uhlíková vlákna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: