Abeego

Co mají společného kůra, slupka nebo kůže? Chrání obsah před vnějšími vlivy, ale zároveň ho nechávají volně dýchat. Touto přirozenou ochranou se inspiruje také značka Abeego. Funguje od roku 2008 v USA a nabízí ekologicky šetrnou alternativu k plastovým sáčkům nebo hliníkovým alobalům – obaly z včelího vosku. Nedojedené jídlo a kazící se potraviny zabalené v obalech Abeego nejen vydrží déle, ale neztratí svou vůni a hezky vypadají.

Abeego jde ale ještě o krok dál:

  • Zachraňuje včely. Průměrná domácnost vyhodí jednu ze čtyř nakoupených potravin. Obaly Abeego ale zamezují plýtvání a podporují přirozený koloběh, a tedy i včely medonosné, které se na něm podílejí.
  • Pracuje pouze s přírodními surovinami. Při výrobě se nepoužívají žádné chemicky zpracované suroviny.
  • Nevytváří žádný odpad. Značka Abeego se od počátku zavázala k politice „zero waste“.
  • Vytváří produkty, které vydrží dlouho. Včelí vosk je cennou ingrediencí a investice do obalů Abeego se vám proto vyplatí na dlouhou dobu.
  • Při výrobě využívá jen minimum energie. Obaly vyrábějí zaměstnanci ručně, ale používá se také moderní voskovací stroj, který jejich výkon ztrojnásobil.

Vyberte si hned z několika velikostí obalů Abeego z včelího vosku: malé, střední, velké, extra velké nebo si kupte mix všech velikostí.

3 položek celkem
Abeego, Obal na potraviny velký - 2ks
399 Kč –15 %
339 Kč

Velký obal na potraviny se včelím voskem a pryskyřicí.

Kód: 60303
Abeego, Obal na potraviny extra velký - 1ks
379 Kč

Extra velký obal na potraviny se včelím voskem a pryskyřicí.

Kód: 60304
Abeego, Obal na potraviny malý - 6ks
399 Kč –15 %
339 Kč

Malý obal na potraviny se včelím voskem a pryskyřicí.

Kód: 60301

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem