BOSCH AXT 25 TC 2500W tichý tubrínový drtič větví - bezuhlíkový / Turbine-Cut

Kód: 0 600 803 30C
12 690 Kč 12 690 Kč / 1 ks
U dodavatele - 5-8 dní
Možnosti doručení

bezuhlíkový drtič větví 2500 W, max. průměr větví 45 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukázka drcení delší větve s drtičem AXT 25 TC

AXT 25 TC

  • 1x plastový pěchovač
  • 1x sběrný koš 53 l

Elektrický drtič větví Bosch AXT 25 TC je tichý zahradní štěpkovač s turbínovým drticím ústrojím (technologie Turbine Cut Technology), které vyniká svou vysokou účinností při zpracování zahradního materiálu. Turbínový drtič Bosch zvládne bez problémů rozdrtit větve až do tloušťky 45 mm, husté trnité křoviny i staré listí ze zahrady. Turbínový drticí systém navíc umožňuje rychlejší drcení s výkonem až 230 kg za hodinu.

Systém „Turbine-Cut“ pro rychlý tok materiálu

Turbínový drtič AXT 25 TC využívá jedinečnou technologii s turbínovým drcením, která předchází ucpávání a zajišťuje plynulý průběh drcení. Turbínový drticí systém je navržen tak, aby dokázal snadno zpracovávat větve bez rizika jejich ucpání. Ostré nože v turbíně s lehkostí řežou větve na menší kusy, což zajišťuje efektivní drcení.

Moderní bezuhlíkový motor s nižší údržbou

Oproti starší verzi je AXT 25 TC vybavené moderním bezuhlíkovým motorem o příkonu 2500 W. Bezuhlíkový motor je moderní technologie, která nabízí několik výhod oproti tradičním motorům s kartáčovým systémem. Díky absenci kartáčů je tento motor méně náchylný na opotřebení a vyžaduje nižší údržbu. Navíc bezuhlíkový motor poskytuje vyšší výkon, což se projevuje ve zvýšené síle a rychlosti otáček rotoru.

Systém pro tiché drcení bez rušení sousedů

Díky inovativnímu designu a použití speciálních tlumičů hluku je turbínový drtič AXT 25 TC schopen produkovat při drcení velmi nízké emise hluku. To je obzvláště důležité, pokud pracujete v citlivých oblastech, kde je potřeba minimalizovat rušivý hluk. Díky nízké hlučnosti tak drtič můžete využívat ve všech denních časech bez obav o rušení sousedů. Díky tichému chodu je práce s drtičem také pohodlnější a méně namáhavá pro uživatele.

Sběrný koš 53 l a odjímatelný horní trychtýř

Bubnový zahradní drtič Bosch je také vybaven velkým sběrným košem s inteligentním designem a velkou kapacitou 53 litrů. Díky velké kapacitě 53 litrů sběrný koš umožňuje drcení většího množství materiálu bez častého vysypávání. To je obzvláště výhodné při zpracování velkých objemů větví a dřevního materiálu. Odpojením horního trychtýře lze navíc velikost stěpkovače snížit pouze na 67 cm. Oproti předchozí verzi štěpkovače je tak velikost skladování snížena až o 30 % - díky odjímatelné horní nálevce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní drtiče
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 35.1 kg
Balení: kartonová krabice
Hmotnost nářadí: 30.5 kg
Jmenovitý příkon: 2500 W
Kategorie: Zahrada
Max. kroutící moment: 650 Nm
Max. průměr větve: 45 mm
Metoda drcení: Turbínová
Objem sběrného koše: 53 l
Typ motoru: Bezuhlíkový
Výrobce: BOSCH

Ukázka práce s drtičem AXT 25 TC - video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: