BOSCH AXT 25 D tichý bubnový drtič větví / štěpkovač

Kód: 0 600 803 103
9 990 Kč 9 990 Kč / 1 ks
U dodavatele - 5-8 dní
Možnosti doručení

bezuhlíkový drtič větví 2500 W, max. průměr větví 40 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukázka drcení delší větve s drtičem AXT 25 D

AXT 25 D

  • 1x plastový pěchovač
  • 1x sběrný koš 53 l

Elektrický drtič větví Bosch AXT 25 D je tichý zahradní štěpkovač s bubnovým drticím ústrojím, který vyniká svou vysokou účinností při zpracování houževnatých větví. Bubnový drtič Bosch zvládne bez problémů řezat a drtit větve o tloušťce až 40 mm a to s nižší úrovní hluku v porovnání s variantou s turbínovým mechanismem.

Drcení houževnatějšího dřeva a tvorba štěpky

Bubnový drtič AXT 25 D využívá rotačního bubnu s noži, který rozdrtí materiál pomocí síly a tření. Větve jsou postupně zasouvány do bubnu, kde jsou rozdrceny na menší štěpky. Tento systém drcení si tak dokáže snadno poradit i s tvrdším a houževnatějším dřevem do průměru 40 mm. Nadrcený odpad je ideální na mulčování půdy pro zadržení vlhkosti a prevenci růstu plevele.

Moderní bezuhlíkový motor s nižší údržbou

Oproti starší verzi je drtič AXT 25 D vybavený moderním bezuhlíkovým motorem o příkonu 2500 W. Bezuhlíkový motor je moderní technologie, která nabízí několik výhod oproti tradičním motorům s kartáčovým systémem. Díky absenci kartáčů je tento motor méně náchylný na opotřebení a vyžaduje nižší údržbu. Navíc bezuhlíkový motor poskytuje vyšší výkon, což se projevuje ve zvýšené síle a rychlosti otáček rotoru.

Systém pro tiché drcení bez rušení sousedů

Díky inovativnímu designu a použití speciálních tlumičů hluku je Bubnový drtič AXT 25 D schopen produkovat při drcení velmi nízké emise hluku. To je obzvláště důležité, pokud pracujete v citlivých oblastech, kde je potřeba minimalizovat rušivý hluk. Díky nízké hlučnosti tak drtič můžete využívat ve všech denních časech bez obav o rušení sousedů. Díky tichému chodu je práce s drtičem také pohodlnější a méně namáhavá pro uživatele.

Sběrný koš 53 l a odjímatelný horní trychtýř

Bubnový zahradní drtič Bosch je také vybaven velkým sběrným košem s inteligentním designem a velkou kapacitou 53 litrů. Díky velké kapacitě 53 litrů sběrný koš umožňuje drcení většího množství materiálu bez častého vysypávání. To je obzvláště výhodné při zpracování velkých objemů větví a dřevního materiálu. Odpojením horního trychtýře lze navíc velikost stěpkovače snížit pouze na 67 cm. Oproti předchozí verzi štěpkovače je tak velikost skladování snížena až o 30 % - díky odjímatelné horní nálevce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní drtiče
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 34.34 kg
Balení: kartonová krabice
Hmotnost nářadí: 31,3 kg
Jmenovitý příkon: 2500 W
Kategorie: Zahrada
Max. průměr větve: 40 mm
Metoda drcení: Bubnová
Objem sběrného koše: 53 l
Typ motoru: Bezuhlíkový
Výrobce: BOSCH

Ukázka zahradního drtiče AXT 25 D (video)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: