Kompostér JRK HOBBY 1600 Module zelený 

Kód: 20013
2 899 Kč –20 %
Kompostér JRK HOBBY 1600 Module zelený 
2 899 Kč –20 % 2 319 Kč 2 319 Kč / 1 ks
Skladem (13 ks)

Pro zahrady do 1600 m2. Průvodce správným kompostováním zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompostér JRK HOBBY 1600 Module zelený 

Kompostéry produktové řady JRK HOBBY splňují všechny parametry funkčních a cenově dostupných kompostovacích nádob na současném evropském trhu.

Pevnost, jednoduchost, spolehlivost

Životnost kompostéru JRK HOBBY 1600 Module je minimálně 5 let. Bezpečná tloušťka stěn kompostéru je zárukou, že kompostér JRK HOBBY 1600 Module zelený odolá i velkým výkyvům počasí. Kompostéry této cenové kategorie, které se běžně prodávají v klasických hobby prodejnách nebo zahradních centrech, často nezvládnou rychlé změny počasí ani nápor biologického odpadu uvnitř kompostéru, a dochází tak k prasknutí nebo rozlomení jednotlivých dílů, ale s kompostérem JRK HOBBY 1600 Module se podobných nepříjemností nemusíte obávat.

Stálost barvy

Kompostér JRK HOBBY 1600 Module si během životnosti zachovává svou stálou zelenou barvu. Je vyroben z recyklovaného plastu, který je UV stabilní a představuje ekologické řešení pro nakládání s Vaším biologicky rozložitelným odpadem.

Technologicky vyspělá konstrukce

Kompostér JRK HOBBY 1600 Module složíte rychle a pohodlně. Lehká konstrukce zaručí, že je možné jej také rychle rozložit a přemístit. K montáži kompostéru JRK HOBBY 1600 Module oceníte také přehledný a srozumitelný návod, který je součástí balení nebo ho můžete najít v odkazu níže.

Cirkulace vzduchu uvnitř kompostéru je zajištěna 3D provzdušňovacími otvory. Zároveň se těmito otvory do kompostéru dostane i množství dešťové vody, které spolu se vzduchem přispívá k urychlení procesu kompostování. Ve spodní časti kompostéru JRK HOBBY 1600 Module zelený se nacházejí dvířka na dvou protilehlých stranách. Ty umožňují pohodlnou manipulaci s hotovým kompostem. Vrchní víko, zajišťující přístup do kompostéru shora, je upevněno pomocí kovových pantů.

Šetříme Vaše náklady

Kompostér JRK HOBBY 1600 Module koupíte za opravdu příznivou cenu. U produktové řady JRK HOBBY Module máte možnost si dokoupit také náhradní díly po uplynutí záruční doby, což je nepochybně další výhoda. Pokud se stane, že se Vám některý z panelů kompostéru poškodí, tak si u nás můžete tento díl dodatečně obstarat.

Elegantní doplněk do zahrady

 

Kompostér JRK HOBBY 1600 Module je složený ze čtyř oddělených částí a každá z nich má objem 400 litrů. Biologicky rozložitelný odpad zůstane na hromadě, kterou můžete pohodlně promíchat, překopat a vhodit nazpět do kompostéru, čímž podpoříte proces kompostování uvnitř kompostéru.

Čistý design kompostéru JRK HOBBY 1600 Module potvrzuje pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Kompostér JRK HOBBY 1600 Module promění Vaši zahradu na krásné a čisté místo.

Záruční doba, kterou pro kompostéry produktové řady JRK HOBBY garantujeme, jsou 2 roky.

Kompostér JRK HOBBY 1600 Module je určený do zahrad s rozlohou cca 1600 m2.

Ke stažení:

Návod k použití (stáhnout).

Doplňkové parametry

Kategorie: HOBBY kompostéry
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 20.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: