Kompostér JRK 400 HOBBY

Kód: 20001 20002 Zvolte variantu
990 Kč 880 Kč od 880 Kč –20 %
hobby4001
990 Kč 880 Kč od 880 Kč –20 % 792 Kč 704 Kč od 704 Kč 792 Kč/1ks 704 Kč/1ks
Hned posíláme Hned posíláme Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
27.1.2020 27.1.2020 Zvolte variantu

Pro zahrady do 400 m2. Průvodce správným kompostováním zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Kompostér JRK HOBBY 400 černý

Kompostéry produktové řady JRK HOBBY splňují všechny parametry funkčních a cenově dostupných kompostovacích nádob na současném evropském trhu.

Pevnost, jednoduchost, spolehlivost

Životnost kompostéru JRK HOBBY č00 je minimálně 5 let. Bezpečná tloušťka stěn kompostéru je zárukou, že kompostér JRK HOBBY 400 černý odolá i velkým výkyvům počasí. Kompostéry této cenové kategorie, které se běžně prodávají v klasických hobby prodejnách nebo zahradních centrech, často nezvládnou rychlé změny počasí ani nápor biologického odpadu uvnitř kompostéru, a dochází tak k prasknutí nebo rozlomení jednotlivých dílů, ale s kompostérem JRK HOBBY 400 se podobných nepříjemností nemusíte obávat.

Stálost barvy

Kompostér JRK HOBBY 400 si během životnosti zachovává svou stálou barvu. Je vyroben z recyklovaného plastu, který je UV stabilní a představuje ekologické řešení pro nakládání s Vaším biologicky rozložitelným odpadem.

Technologicky vyspělá konstrukce

Kompostér JRK HOBBY 400 složíte rychle a pohodlně. Lehká konstrukce zaručí, že je možné jej také rychle rozložit a přemístit. K montáži kompostéru JRK HOBBY 400 oceníte také přehledný a srozumitelný návod, který je součástí balení nebo ho můžete najít v odkazu níže.

Cirkulace vzduchu uvnitř kompostéru je zajištěna 3D provzdušňovacími otvory. Zároveň se těmito otvory do kompostéru dostane i množství dešťové vody, které spolu se vzduchem přispívá k urychlení procesu kompostování. Ve spodní časti kompostéru JRK HOBBY 400 černý se nacházejí dvířka na dvou protilehlých stranách. Ty umožňují pohodlnou manipulaci s hotovým kompostem. Vrchní víko, zajišťující přístup do kompostéru shora, je upevněno pomocí kovových pantů.

Šetříme Vaše náklady

Kompostér JRK HOBBY 400 koupíte za opravdu příznivou cenu. U produktové řady JRK HOBBY máte možnost si dokoupit také náhradní díly po uplynutí záruční doby, což je nepochybně další výhoda. Pokud se stane, že se Vám některý z panelů kompostéru poškodí, tak si u nás můžete tento díl dodatečně obstarat.

Elegantní doplněk do zahrady

Kompostér JRK HOBBY 400 černý patří k menším kompostérům řady JRK HOBBY. Má kónický tvar, který zajišťuje nejenom výbornou stabilitu kompostéru, ale sehrává roli také při urychlování procesu kompostování: kompostér můžete lehce nadzdvihnout a přemístit ho na jiné místo. Biologicky rozložitelný odpad zůstane na hromadě, kterou můžete pohodlně promíchat a přehodit zpět do kompostéru, čímž podpoříte proces kompostování uvnitř.

Čistý design kompostéru JRK HOBBY 400 černý potvrzuje pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Kompostér JRK HOBBY 400 černý přemění vaši zahradu na krásné a čisté místo.

Záruční dobu u kompostérů produktové řady JRK HOBBY garantujeme po dobu 2 let.

Kompostér JRK HOBBY 400 černý je určený do zahrad s rozlohou cca 400 m2.

Ke stažení:

Návod k použití (stáhnout).

Doplňkové parametry

Kategorie: HOBBY kompostéry
Záruka: 24 měsíců
Velikost balení: 90 cm x 120 cm x 10 cm
Velikost zahrady: 400 m2
Objem : 400 L
Rozměry základny: 88,5 cm x 88,5 cm
Výška: 80 cm
Minimální životnost: 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: