PÁNBACH, Univerzální čistič - Skořice, 500ml

Kód: 1166397
279 Kč 231 Kč bez DPH 56 Kč / 100 ml
Hned posíláme

Přírodní síla na čištění mastných stop a jakýchkoliv šmouh

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento všestranný pomocník vám pomůže při čištění zaťapkaných mastných povrchů, jakýchkoliv šmouh a nánosů prachu, zbytků mýdla a dokonce odstraní i vodní kámen.


Všechny čisticí prostředky PÁNBACH jsou charakteristické svými aktivními povrchovými látkami z čistě přírodních surovin. Jsou vyráběny inovativní technologií, která částice aktivních látek polarizuje a vytváří silné polarizované ionty. Ty následně snadno pronikají mezi částice nečistot a důkladně je odstraní z jakéhokoliv povrchu. Všechny výrobky PÁNBACH jsou navíc biologicky rozložitelné a proto ani při vysoké účinnosti nezatěžují životní prostředí.
 
Použití: Před použitím jemně protřepejte. Jemně zatlačte bílou pojistku na spreji do druhé strany. Nastříkejte přípravek na povrch a vyčistěte měkkým hadříkem z mikrovláken. Elektrická zařízení nejprve odpojte, přípravek nastříkejte na hadřík a poté s ním zařízení vyčistěte.
 
Upozornění:  Uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné poškození očí. V případě kontaktu s očima je několik minut jemně vyplachujte velkým množstvím vody. Pokud používáte kontaktní čočky a je to možné, odstraňte je. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a lékaři ukažte obal nebo etiketu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklid
Záruka: Dle etikety / na dotaz
Hmotnost: 0.88 kg
Objem: 500 ml
Objem: 500 ml
Složení: aniontové povrchově aktivní látky 15%, kationtové povrchově aktivní látky 5 - 15%, neiontové povrchově aktivní látky 15%, esenciální oleje a přírodní barviva
Vůně: skořice
Balení: sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: