PÁNBACH, Univerzální čistič - Geránium, 500ml

Kód: 1171160
243 Kč 201 Kč bez DPH 49 Kč / 100 ml
Brzy skladem
Položka byla vyprodána…

Univerzální čistič PÁNBACH - Gerániový virtuóz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čisticí prostředky PÁNBACH jsou jedny z mála, které obsahují čisté přírodní esenciální oleje získané parní destilací. Jejich kombinace není jen náhodným spojením, ale společně vytvářejí synergii účinků.

Univerzální čistič vyčistí a pokryje neviditelnou ochrannou vrstvou laminátové, korkové i voskované dřevěné podlahy a navíc i keramické dlažby.

Použití: Před použitím jemně protřepat. Při běžném znečištění dávkujte 30 ml na 3 litry vody. Při silném znečištění použijte neředěný čistič. Utírejte dobře vyždímaným  hadrem.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné poškození očí. V případě kontaktu s očima je několik minut jemně vyplachujte velkým množstvím vody. Pokud používáte kontaktní čočky a je to možné, odstraňte je. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a lékaři ukažte obal nebo etiketu.á

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklid
Záruka: Dle etikety / na dotaz
Hmotnost: 0.88 kg
Objem: 500 ml
Obsah balení: 500 ml
Složení: Anionové povrchově aktivní látky 1-5%, kationové povrchově aktivní látky 5-15%, neionové povrchově aktivní látky 1-5%, esenciální oleje a přírodní barviva
Balení: sklo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: