IveKol, Kuchyňská utěrka z mikrovláken - Štefánie, 60x40 cm

Kód: 1166387
Značka: IveKol
149 Kč
Hned posíláme

Kuchyňská utěrka Štefánie, která dokáže absorbovat až osminásobek své váhy za vlhka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky svému manšestrovému porvchu je navržena pro nejlepší savost a měkkost. Úklid bez škrábanců. Její krátké štětinky tkaniny nezanechávají na talířích, příborech, hrncích či sklenicích žádné skvrny. Utěrku používejte suchou.

IveKol, slovenská firma z Nových Zámků, nabízí našim domácnostem šikovná řešení již 23 let. Jedním z nich jsou i utěrky na prach z mikrovláken – každá z nich má čiré slovenské jméno i osobité využití.

Používání mikrovlákna:

 • Jestli ji používáte na mokro nebo na sucho vždy ji 4x složte, abyste získali větší povrch pro kontakt s předměty.
 • Při čištění jednoduše navlhčete, vyždímejte a otírejte.
 • Jednou z možností obvyklého použití mikrovláknových utěrek je rychlý úklid. Pokud nevíte, rychlý úklid je snadné čištění na odstranění prachu, otisky prstů, kapky vody a dalších menších znečištění. S mikrovláknovými utěrkami dokážete rychlý úklid provést za chvíli. Jednoduše postříkejte plochu trochou vody a otřete. Je tu ale háček. Při používání je nejlepší utírat v jednom směru, pokud není odstraněn viditelný prach a znečištění; Doporučujeme utěrku často obracet. Dobré mikrovlákno se nemůže zbavit částic bez ponoření do vody.
 • Nedoporučujeme utěrky používat na skleněná okna, na kterou jste nastříkali odpuzovač vody. Pokud je i na sprše trvale umístěn odpuzovač vody, nepoužívejte mikrovlákno.

Údržba a čištění mikrovlákna:

 • Nejlepší účelné čistidlo je tekutý čistící prostředek. Můžete také použít saponát na nádobí.
 • Perte v ruce nebo v pračce, ve studené nebo ve vodě teplé do 60°C s pracím práškem. Praní na 90°C je možné, ale může zkrátit životnost vaší mikrovláknové tkaniny. Polyester a polyamid se v příliš teplé vodě srážejí a utěrka nebude pracovat tak, jak je plánováno.
 • Nesušte nad zdrojem tepla. Zacházejte s mikrovláknovou utěrkou stejně jako s vašimi citlivými oděvy. Sušení velkým teplem je horší než praní v horké vodě.
 • Nepoužívejte žádný druh aviváže. Aviváž se zachytí v mikrovláknu a sníží jeho schopnost absorbovat vodu, čistit a zachycovat špínu.
 • Při praní neškrobte, zbytečně tkaninu zatěžujete.
 • Abyste po zakoupení získali nejlepší výkon, doporučujeme před použitím jednou vyprat v ruce. Některé barvy mohou vyblednout kvůli přírodním barvivům, proto doporučujeme při prvních třech praních prát mikrovlákna odděleně nebo s podobnými barvami.
 • Díky své mikrovláknové utěrce ušetříte peníze, protože budete kupovat méně chemických čistidel, méně papírových utěrek, méně aviváže a škrobu. Ušetříte na nákladech na energii, protože mikrovlákno schne při nižším nastavení teploty (nebo bez sušičky) a za kratší dobu než bavlna.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí
Záruka: 24
Hmotnost: 0.079 kg
Rozměr: 60 x 40 cm
Barva: modrá
Péče: Perte v ruce nebo v pračce, ve studené nebo ve vodě teplé 60 ° C s pracím práškem
Materiál: mikrovlákno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: