Značky kompostérů v Zemito

Kompostéry jsou prvními produkty, které mělo Zemito v nabídce. Odpadové hospodářství nás tak provází od samého počátku. Téma kompostování vnímáme jako důležitou součást nakládání s odpadem a krok směrem k udržitelnosti. Mimo to vám ale může kompostování pomoci ušetřit nějakou tu korunu a nabídne vám kvalitní hnojivo pro vaši zahradu. Z naší nabídky si vyberou všichni. Máme kompostéry zahradní i bytové. Vybrat si můžete z těchto značek.

JRK

JRK je česká firma, která byla založena v roce 2012 s posláním zlepšit odpadové hospodářství. Spolupracují s obcemi a městy po celé České republice a pomáhají řešit jejich odpadové hospodářství podle potřeb a podmínek každé obce. Naše nabídka obsahuje JRK zahradní kompostéry premium, což jsou kompostéry s nejdelší životností a nejsilnější stěnou na trhu. S životností přes 20 let jsou populární volbou všech vášnivých zahrádkářů. Mimo prémiové kompostéry u nás najdete JRK zahradní sila, nebo též otevřené kompostéry, které jsou doceňovány pro nízkou pořizovací cenu. 

Prosperplast

Polská společnost Prosperplast je na trhu už od roku 1993. Svým sortimentem nabízí funkční a estetická řešení pro domov a zahradu s ohledem na udržitelnost. Jejich výrobky se pyšní vysokou kvalitou a odolností. Důsledně využívají recyklovaný plast při výrobě svých produktů a dbají také na udržitelnou výrobu. V naší nabídce najdete modulový zahradní kompostér, který je velmi jednoduchý na sestrojení i obsluhu a díky své ceně je vhodný pro hobby zahrádkáře. Kompostér Combioliq slouží k výrobě organického hnojiva v podobě roztoku. Vnitřní sítko se dá ale využít také jako alternativa podzemního kompostéru. Zakopáním do země můžete svým rostlinám zajistit stálý přísun organického hnojiva. Samotný podzemní kompostér u nás najdete taky. 

Biolan

Biolan je finská rodinná firma, která vyrábí a prodává produkty pro ekologické zahradničení a pro ochranu životního prostředí. Na našem e-shopu jsou od této značky populární zahradní kompostovací toalety. Nabízí však také kompostéry, které na trh uvedla dříve než toalety, a to konkrétně už v roce 1978. Mimo to vyrábí také vodní filtry, substráty a další zahradní produkty. Z nabídky kompostérů si můžete vybrat tepelně izolovaný kompostér, který můžete využít i pokud nemáte zahradu (umístit jej můžete třeba do sklepa). Ze zahradních kompostérů se pak nabízí zateplený zahradní kompostér (termokompostér)s teploměrem a nastavitelným ventilátorem, které můžete využívat po celý rok, díky jejich vynikající tepelné izolaci. 

Plastia

Značka Plastia si získá všechny, kteří chtějí kompostovat v bytě. Společnost funguje na českém trhu od roku 1993 a specializuje se na výrobu samozavlažovacích nádob pro pěstování rostlin a doplňky pro milovníky zahradničení. Klade silný důraz na společenskou odpovědnost a respekt směrem ke všemu živému. V nabídce najdete z kompostérů dvě možnosti. Bokashi kompostér, který odpad zpracovává procesem fermentace. Pokud byste rádi kompostér i s domácím mazlíčkem, můžete sáhnout po vermikompostéru, kde se o rozklad odpadu starají žížaly.