IveKol, Utěrka z mikrovláken na mastnotu - Pamela, 30x30 cm

Kód: 1166393
99 Kč
Není skladem
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Mikrovláknová utěrka Pamela je vhodná k drhnutí a vyčištění jakýchkoli stop mastnoty, znečištěné horkovzdušné trouby a sporáky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Utěrka je výborným pomocníkem nejen do kuchyně, ale i koupelny, při úklidu v zahradě (zahradní nábytek, květináče), v garáži (kola, mytí interiéru auta apod.) Doporučujeme používat navlhčené.

TIP: páskovaná strana je kombinací nylonu a bavlny, čímž je vhodná k odstranění skvrn od chlóru na vodovodních bateriích v koupelně či skleněných dveřích sprchových koutů – bez poškrábání!

IveKol, slovenská firma z Nových Zámků, nabízí našim domácnostem šikovná řešení již 23 let. Jedním z nich jsou i utěrky na prach z mikrovláken – každá z nich má čiré slovenské jméno i osobité využití.

Používání mikrovlákna:

 • Jestli ji používáte na mokro nebo na sucho vždy ji 4x složte, abyste získali větší povrch pro kontakt s předměty.
 • Při čištění jednoduše navlhčete, vyždímejte a otírejte.
 • Jednou z možností obvyklého použití mikrovláknových utěrek je rychlý úklid. Pokud nevíte, rychlý úklid je snadné čištění na odstranění prachu, otisky prstů, kapky vody a dalších menších znečištění. S mikrovláknovými utěrkami dokážete rychlý úklid provést za chvíli. Jednoduše postříkejte plochu trochou vody a otřete. Je tu ale háček. Při používání je nejlepší utírat v jednom směru, pokud není odstraněn viditelný prach a znečištění; Doporučujeme utěrku často obracet. Dobré mikrovlákno se nemůže zbavit částic bez ponoření do vody.
 • Nedoporučujeme utěrky používat na skleněná okna, na kterou jste nastříkali odpuzovač vody. Pokud je i na sprše trvale umístěn odpuzovač vody, nepoužívejte mikrovlákno.

Údržba a čištění mikrovlákna:

 • Nejlepší účelné čistidlo je tekutý čistící prostředek. Můžete také použít saponát na nádobí.
 • Perte v ruce nebo v pračce, ve studené nebo ve vodě teplé do 60°C s pracím práškem. Praní na 90°C je možné, ale může zkrátit životnost vaší mikrovláknové tkaniny. Polyester a polyamid se v příliš teplé vodě srážejí a utěrka nebude pracovat tak, jak je plánováno.
 • Nesušte nad zdrojem tepla. Zacházejte s mikrovláknovou utěrkou stejně jako s vašimi citlivými oděvy. Sušení velkým teplem je horší než praní v horké vodě.
 • Nepoužívejte žádný druh aviváže. Aviváž se zachytí v mikrovláknu a sníží jeho schopnost absorbovat vodu, čistit a zachycovat špínu.
 • Při praní neškrobte, zbytečně tkaninu zatěžujete.
 • Abyste po zakoupení získali nejlepší výkon, doporučujeme před použitím jednou vyprat v ruce. Některé barvy mohou vyblednout kvůli přírodním barvivům, proto doporučujeme při prvních třech praních prát mikrovlákna odděleně nebo s podobnými barvami.
 • Díky své mikrovláknové utěrce ušetříte peníze, protože budete kupovat méně chemických čistidel, méně papírových utěrek, méně aviváže a škrobu. Ušetříte na nákladech na energii, protože mikrovlákno schne při nižším nastavení teploty (nebo bez sušičky) a za kratší dobu než bavlna.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologická výbava do kuchyně
Záruka: 24
Hmotnost: 0.091 kg
Kategorie: Eko drogerie
Rozměr: 30 x 30 cm
Barva: zelená
Péče: Perte v ruce nebo v pračce, ve studené nebo ve vodě teplé 60 ° C s pracím práškem
Materiál: mikrovlákno
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: