IveKol, Kuchyňská utěrka z mikrovlákna - Růžena, 60x40 cm

Kód: 1166391
149 Kč
Skladem - Hned posíláme (2 ks)
Možnosti doručení

Šikovná a kvalitní utěrka do kuchyně z mikrovláken.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stále časteji se nám potvrzuje, že nápaditost a poctivé produkty umíme najít opravdu všude. IveKol, slovenská firma z Nových Zámkov, nabízí domácnostem šikovné řešení už 23 let. Jedním z nich jsou i utěrky na prach z mikrovláken - každá má čiré slovenské jméno a osobité využití.

Kuchyňská mikrovláknová utěrka Růžena, která maximalizuje savost lehkým sušením nádobí, talířů, kuchyňských linek, dřezů a dalších povrchů v domácnosti.

Tyto skvělé mikrovlákna „pohltí a roztrhají“ nečistotu, špínu, plíseň a skvrny z povrchů, poté je „zamkne“ uvnitř jako magnet dokud je nevypláchnete. Může být také použita jako utěrka na nádobí pro celou rodinu - zcela jistě má své místo v kuchyni díky své mimořádně absorbční schopnosti.

Ať už ji používáte na sucho nebo mokro vždy ji 4x složte, aby jste získali silnější kontakt s předměty. Nedoporučujeme utěrky používat na skleněná okna, na které jste nastříkali odpuzovač vody.

Utěrku stačí prát v tekutých pracích prostředcích, v ruce nebo  pračce do 60°C. Nesušte nad zdrojem tepla, nepoužívejte aviváž.

  • Slovenská značka
  • Kvalitní a hustá mikrovlákna
  • Statická elektřina mikrovláken zachytává prach
  • Při odstraňovaní mastnoty zároveň povrchy i leští
  • Dlouhá životnost

IveKol, slovenská firma z Nových Zámků, nabízí našim domácnostem šikovná řešení již 23 let. Jedním z nich jsou i utěrky na prach z mikrovláken – každá z nich má čiré slovenské jméno i osobité využití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologická výbava do kuchyně
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.062 kg
Kategorie: Eko drogerie
Rozměry: 60 cm x 40 cm
Barva: tmavě fialová
Materiál: mikrovlákno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: