Jak vybrat vhodný produkt?

Stává se Vám, že váháte nad pořízením nějakého kousku, protože si zkrátka nejste jisti, jestli Vám bude vyhovovat? Nám taky, a proto naprosto chápeme, že někdy si je člověk musí prostě osahat… Rozhodli jsme se proto pustit do nové série na našich sociálních sítích s názvem #Zemitotestuje! Ukážeme vám produkty zblízka, prozradíme vám, jak se nám osvědčily během testování, jak dlouho vydrží a spoustu dalšího, co by vás mohlo zajímat… Zkrátka vše, co je důležité při pořizování nových kousků. 

Krém na ruce od Darinky

Pokud nás na našich sociálních sítích sledujete, mohli jste už vidět naše recenze na opalovací krém Wooden Spoon nebo hrneček Equa .A dnes přinášíme další, tentokrát krém na ruce od značky Darinčino mýdlo. 

Tento krém určitě zaujme svou vůní - pomeranč a ylang ylang - která je intenzivní, ale moc příjemná, takže pokud máte rádi voňavé krémy na ruce, je to skvělá volba. Nejvíc důležitá je za nás však textura, která je skvělá. Nelepí, po namazání jsou ruce hydratované a nezůstává na nich nepříjemný pocit potahu či lepivých rukou. Navíc na jedno použití potřebujete malé množství krému, takže vám vydrží dlouho. Za nás rozhodně doporučujeme! 

Pustit si videorecenzi můžete zde.

Darinčino mýdlo

A co budeme recenzovat dál?

Nyní máte možnost ovlivnit, na co se zaměříme v příští recenzi! Můžete nám navrhnout produkt, který by vás zajímal, popoř. poslat konkrétní otázky, které vás o produktu zajímají. My z návrhů nějaké vybereme a jednou měsíčně vám jej ve videu představíme! Kontaktovat nás můžete na našem mailu info@zemito.cz (do předmětu uveďte “recenze” nebo na našich soc. sítích). Může jít o novinky v našem sortimentu, produkt, který vás zajímá, nebo něco, co byste si rádi lépe prohlédli před nákupem. Vaše nápady jsou pro nás důležité a chceme vám poskytovat přesně to, co vás zajímá.

A aby toho nebylo málo, nově jsme k produktům na našem e-shopu přidali možnost “hodnocení”. Můžete tak psát své názory k produktům, které jste si pořídili a vyzkoušeli, a pomoci tak při výběru dalším zákazníkům.

Hodnocení produktu (1)