Tierra Verde, Mytí v kostce s vůní vavřínu kubébového

Kód: 1160120
215 Kč
Skladem - Hned posíláme (>2 ks)
Možnosti doručení

Univerzální čistící produkt na celou domácnost v minimalistickém provedení. Mýdlová kostka účinně čistí běžně špinavé nádobí, šetrně myje povrchy (nerez, keramika, lamino, dřevo a sklo) a pere jemné prádlo. Svěží citrusová vůně bio esenciálního oleje vavřínu kubébového příjemně provází při práci.

Při výrobě nebyly potřeba žádné konzervanty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

K čemu se používá

  • k mytí běžně špinavého nádobí
  • k mytí různých druhů povrchů (nerez, keramika, dřevo a sklo)
  • k praní jemného prádla a k předepírání skvrn

Výhody

  • má univerzální využití
  • díky pevnému složení nevytváří živnou půdu pro bakterie
  • hydratuje a zamezuje vysušování pokožky

Způsob použití

Mytí nádobí

Pro mytí nádobí vezměte lufu, houbičku nebo kartáč na nádobí, navlhčete a přejeďte několikrát po kostce, dokud nezačne vznikat pěna. Po kostce stačí lehce přejet, zbytečně na ni netlačte, abyste nepřišli o větší množství kostky, než skutečně využijete. Stejně jako u jiných ekologických variant drogerie i zde platí, že pěna, která vznikne, nebude tak bohatá, jako u konvenčních mycích prostředků.

Dále pracujte s pěnou stejně, jako s jinými gely na nádobí - očistěte nádobí a následně důkladně opláchněte. Pokud vás trápí větší znečištění nádobí, použijte prvně silnější prostředek (např. pomerančový odmašťovač, jedlou sodu nebo čistící písek). Pokud je nádobí silně umaštěno, setřete prvně tuk papírovým ubrouskem (následně vyhoďte do bioodpadu nebo kompostu) nebo jej např. gumovou stěrkou odstraňte přelitím do nádoby použité na tuky a následně odevzdejte do sběrného dvora nebo k tomu určených míst. 

Na úklid

Můžete postupovat stejně jako u mytí nádobí - navlhčeným hadříkem přejeďte párkrát po kostce, dokud nevznikne dostatek pěny a následně použijte na znečištěné povrchy. Druhou variantou je nastrouhat kostku na hoblinky a rozpustit v kbelíku s vodou nebo nasypat přímo na vlhký hadřík.  

Praní v ruce

Prádlo namočte ve vlažné vodě a přejeďte několikrát kostkou po skvrně. Pěnu pak vetřete do textilu a opláchněte teplou vodou. V případě odolnějších skvrn přejíždějte po skvrně kostkou, dokud pěna neprostoupí textilií. U velmi odolných a zaschlých skvrn zkuste sáhnout spíše po Žlučovém mýdle na praní nebo pueru. 

Na co si dát pozor

Kostku po použití uchovejte na suchém místě. Při výběru mýdlenky sáhněte raději po keramické nebo kovové. Dřevěná mýdlenka neumožňuje dobré proschnutí kostky a zadržuje pod ní vodu. Po dlouhodobém kontaktu může pak také dojít ke zčernání dřeva.. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekodrogerie
Hmotnost: 0.176 kg
Kategorie: Eko drogerie
Baleno v: papírové krabičce
Složení: > 30% mýdlo, citronan sodný, glycerol, kaolín, přírodní esenciální olej z vavřínu kubébového v biokvalitě (Litsea Cubeba), citral, d-limonen. Obsahuje citral, d-limonen. Může vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: