PÁNBACH, Univerzální čistič - Mandarinka, 500ml

Kód: 1166402
265 Kč 219 Kč bez DPH 53 Kč / 100 ml
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Univerzální čistič s vůní mandarinky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čisticí prostředky PÁNBACH jsou jedny z mála, které obsahují čisté přírodní esenciální oleje získané parní destilací. Jejich kombinace není jen náhodným spojením, ale společně vytvářejí synergii účinků.

Univerzální čistič vyčistí a pokryje neviditelnou ochrannou vrstvou laminátové, korkové i voskované dřevěné podlahy a navíc i keramické dlažby.

Použití: Před použitím jemně protřepat. Při běžném znečištění dávkujte 30 ml na 3 litry vody. Při silném znečištění použijte neředěný čistič. Utírejte dobře vyždímaným  hadrem.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné poškození očí. V případě kontaktu s očima je několik minut jemně vyplachujte velkým množstvím vody. Pokud používáte kontaktní čočky a je to možné, odstraňte je. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a lékaři ukažte obal nebo etiketu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklid
Záruka: Dle etikety / na dotaz
Hmotnost: 0.8 kg
Obsah balení: 500 ml
Složení: Anionové povrchově aktivní látky 1-5%, kationové povrchově aktivní látky 5-15%, neionové povrchově aktivní látky 1-5%, esenciální oleje a přírodní barviva
Balení: sklo
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
Z Avatar autora | 12.4.2022
+ Krásné baleni,vyčistí dokonale,perfektní na koupelny,umyvadla ,vodní kámen,krásné se vše leskne
- Velice nepříjemná vůně. Mandarinku z toho vůbec necítím,spíš chemicky az zkaženy zápach.. Musela jsem přidat vonný olej,ale ani to nepomohlo.. Vůně čistoty to teda opravdu není. Jestli ještě někdy zakoupím, určitě v jiné vůni..Ale asi ani čistící vlastnosti v tomhle případě mě nepresvedci a vrátím se k Hadkovi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: