Jack N Jill, Dětský pohárek - Dino

Kód: 61038
219 Kč 182,50 Kč bez DPH 219 Kč / 1 ks
Objednáváme
Můžeme doručit do:
22.3.2021
Položka byla vyprodána…

Bambusový pohárek, dokonalý na odkládání hygienických pomůcek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bambusový pohárek

  • šetrný k přírodě
  • z přírodních materiálů
  • veselý dětský design
  • 100% kompostovatelný
  • netoxický, bez BPA a ftalátů

 

Tento pohárek je šetrný k životnímu prostředí a navíc, stejně jako všechny výrobky Jack N Jill mají veselý dětský design. S matným povrchem a motivem zvířátka je dokonalý na hygienické odkládání výrobků Jack N'Jill v koupelně, na oplachování po čištění a dokonce i na pověstné půlnoční pití vody. Je skvělý i jako obyčejný kelímek na pití. Pohárek je rozložitelný v přírodě a kompostovatelný, což znamená, že je šetrný k přírodě. Je netoxický samozřejmě bez BPA , PVC či ftalátů.

 

Kdo jsou Jack N Jill

Firmu Jack n' Jill založil mladý australský pár Justin a Rachel. Co je k tomu vedlo? Když se jim narodilo jejich první dítě, čím dál víc všímat kolik zbytečného odpadu vytváří. A především jaký dopad při styku s chemickými složkami při zubní hygieně může mít na zdraví jejich dítěte. Začali tedy intenzivně vyhledávat přírodní alternativy pro dětskou zubní hygienu. Nemohli uvěřit tomu, že na trhu nemohli nalézt nic co by odpovídalo jejich kritériím. A protože mají lékárenské vzdělání, vyvinuli tyto produkty svépomocí. Zároveň navrhli i zábavný a barevný dětský design a ovocné příchutě aby byli malí zákazníci spokojení.

Firma minimalizuje obalové materiály, používá na ně i recyklovaný papír a kukuřičný škob, a nikdy neobsahují PVC, ftaláty nebo BPA (Bisfenol-A).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní hygiena
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.11 kg
Rozměry (výška /horní průměr): 9 cm / ⌀ 8 cm
Materiál: bambusový a rýžový plev
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: