Kompostér JRK 700 PROFI - zelený

Kód: 1110007
2 757 Kč 2 278,51 Kč bez DPH 2 757 Kč / 1 ks
Objednáváme
Položka byla vyprodána…

Pro zahrady do 700 m2. Průvodce správným kompostováním zdarma, životnost víc než 10 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompostér JRK 700 PROFI - zelený

Kompostéry produktové linie JRK PROFI jsou zárukou kvality a vaší spokojenosti.

Vzhledem k tomu, že kompostéry produktové linie JRK PROFI se vyrábí z recyklovaného plastu, jednotlivé díly se od sebe mohou barevně odlišovat. Toto odstupňování intenzity zelené barvy však nemá žádný vliv na funkčnost kompostéru. Postupem času se tyto barevné rozdíly ztratí a kompostér získá jednolitý barevný tón.

 

Víc času na život

Reálná životnost kompostéru JRK 700 PROFI je minimálně 10 let. Díky tloušťce stěny odolá kompostér proměnlivému počasí i tenzi biologického odpadu uvnitř. Při montáži se využívá ověřený systém spojovacích částí, díky kterým drží stěny kompostéru pevně pohromadě a zároveň zůstávají mírně ohebné. 

Elasticita napomáhá odolnosti kompostéru JRK 700 PROFI. Kompostér poskládáte jednoduše pomocí přehledného a srozumitelného návodu na složení, který je součástí balení.

 

Šetříme Vaše náklady

Kompostér koupíte skutečně za výhodnou cenu. Při produktové linii JRK PROFI máte možnost dokoupit si náhradní díly po uplynutí záruční doby, což je nepochybně zajímavá přidaná hodnota. Pokud se přihodí, že se vám některý z panelů kompostéru poškodí, u nás si tento díl můžete dodatečně pořídit.

 

Radost z kompostování

Díky speciálnímu víku s otočným ventilem můžete regulovat přístup vzduchu do kompostéru. V případě silného nárazového větru se dá víko kompostéru zamknout dvěma otočnými klikami. Ve spodní části kompostéru se nacházejí dvířka na dvou protilehlých stranách, které umožňují pohodlnou manipulaci s hotovým kompostem.

 

Krásná a čistá zahrada

Kompostér je středně velký kompostér linie JRK PROFI. Má kónický tvar, který se podepisuje nejen pod stabilitu kompostéru a tím pádem i pod jeho dlouhou životnost, ale sehrává roli i při urychlení procesu kompostování: kompostér můžete snadno nadzvednout a přemístit ho kousek dál. Biologicky rozložitelný odpad zůstane na kopě, kterou můžete pohodlně promíchat a přehodit zpět do kompostéru, čímž podpoříte proces kompostování uvnitř kompostéru. Čistý design kompostéru JRK 700 PROFI dodá vaší zahradě moderní podobu.

 

Záruční doba, kterou při kompostérech produktové linie JRK PROFI garantujeme, jsou 2 roky.

Kompostér JRK 700 PROFI je určen do zahrad s rozlohou cca 700 m2.

 

NÁVOD KE STAŽENÍ (stáhnout)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahrada
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 19 kg
Barva: zelená
Rozměr kompostéru: 115 x 94 x 94 cm
Objem: 720 litrů
Velikost zahrady: 700 m2
Životnost minimálně: 10 let
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: