Sada utěrek Spring Green - 3 Ks

Kód: 60347
209 Kč 69,67 Kč / 1 ks
Skladem (25 ks)

Utěrky z organické bavlny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nemůžeme Vám nabídnout zábavu při mytí nádobí, ale můžeme Vám tento proces zpříjemnit a udělat ho "zelenější". Tato tkanina vyrobená ze 100 % organické bavlny neobsahuje žádné toxické látky a barvy, tudíž je pro Vás zcela bezpečná. Textilie byla navržena, tak aby smyčky na ni zajistily lepší čisticí účinky. Organická bavlna je pěstovaná v souladu s ekologickým zemědělstvím, kde se nepoužívá pesticidů a jiných škodlivých chemických látek a nabízí alternativu ke konvenčním bavlněným produktům, které nejsou v souladu s udržitelností. "Tidy" hadřík má všechny předpoklady, extra měkkost, vysokou sací schopnost a dlouho vydrží jako nový. Stane se tak skvělým pomocníkem v kuchyni. Až bude utěrka špinavá, stačí ji pouze vyprat v pračce při nižších teplotách.

 

 

S produkty od firmy Full Circle nemusíte dělat kompromisy. Vyvinuli totiž řadu produktů, které jsou praktické a zároveň stylové. Na jejich výrobu jsou použity inovativní materiály a promyšlené postupy. Nejde jim jen o prodloužení životního cyklu samotného výrobku v domácnosti, nebo o snížení odpadu na skládkách. Věří, že i ty nejmenší změny mohou mít velký vliv a to i v případě, že jde jen o výběr lepšího smetáčku. A my s nimi maximálně souhlasíme.

 

 

Pro Full Circle je to všechno o maličkostech např.:

  • ergonomické mycí kartáče
  • multifunkční láhve 
  • uzavíratelné sáčky na potraviny
  • utěrky
  • houbičky
  • hadříky na úklid a na nádobí
  • koše na bio odpad z kuchyně

 

 

Zkrátka vše co potřebujete na to aby vaše domácnost byla čistá a úklid probíhal bez výčitek k životnímu prostředí. Podpořte naši společnou myšlenku "PRO MÉNĚ  ODPADU" .

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení domácnosti
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.15 kg
Materiál: organická bavlna
Rozměry: 30 cm x 30 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: