Vše o nákupu

DOPRAVA

ZÁSILKOVNA - OSOBNÍ ODBĚR

Doručení na jedno z 1398 výdejních míst po celé ČR. Služby zásilkovny Vám budou nabídnuty, pokud vaše objednávka bude v limitu do 5 Kg. Máte možnost doručení Vaší objednávky na kterékoli místo po celé ČR i SR. Seznam výdejních míst najdete zde: VÝDEJNÍ MÍSTA ČR

Pokud jste našli výdejní místo blízko vašeho bydliště nebo pracoviště, nechte si doručit Vaši zásilku právě tam. Po realizaci objednávky vyberte způsob dopravy "Zásilkovna" a vyberte pobočku z poskytnutého seznamu.

Ceny dopravy s výdejní službou Zásilkovna:

hodnota objednávky do 1000 Kč cena dopravy je 74 Kč

hodnota objednávky nad 1000 - 2000 Kč cena dopravy je 54 Kč

hodnota objednávky nad 2000 Kč je doprava ZDARMA

 

Kurýrní služba GLS

Ceny dopravy s kurýrní službou GLS

Cena podle váhy:

Pokud si zvolíte typ dopravy kurýrem, Vaše objednávka Vám bude dodána Kurýrní službou GLS nejdřív do 3 pracovních dnů. Fakturována bude na základě váhy celkové objednávky a to následovně:

Do 2 Kg je cena dopravy závislá na hodnotě objednávky:

  • Hodnota objednávky do 500 Kč cena dopravy je 99 Kč
  • Hodnota objednávky nad 500 Kč cena dopravy je 89 Kč

 

Do 5 Kg je cena dopravy 129 Kč

Nad 5 Kg je cena dopravy 159 Kč 

Doprava PREMIUM kompostérů – ZDARMA

V případě, že máte v košíku kompostér PREMIUM, bude Vám objednávka doručena kurýrem ZDARMA, spolu s ostatními produkty.

 

PLATBY 

Okamžitá online platba (GoPay), platba kartou, převodem  ZDARMA

Platba prostřednictvím platební brány (okamžitá platba, platba kartou, platba převodem) je rychlý bezpečný způsob, jak můžete zaplatit na naše e-shopu

 

Bankovní převod – ZDARMA

Pokud si zvolíte platbu bankovním převodem, po potvrzení objednávky Vám zašleme fakturu s instrukcemi o platbě bankovním převodem.

UPOZORNĚNÍ: Objednávka bude expedována do 24 hodin až po připsání platby na náš bankovní účet.

Číslo bankového účtu:

CZ 70 5500 0000 0020 3158 8002

 

Dobírka – poplatek 50 Kč

Umožňujeme platbu v hotovosti na dobírku. Cena se liší podle způsobu dopravy:

  • GLS kurýr - 50 Kč - Platba kurýrovi v hotovosti při převzetí objednávky.
  • Zásilkovna - 16 Kč - Platba v hotovosti při převzetí ve výdejním místě Zásilkovny

 

Objednávající s registrovaným daňovým číslem (plátce DPH)

Objednávající, kterým je právnická nebo fyzická osoba s registrovaným daňovým číslem plátce DPH v členském státě EU, může uskutečnit platbu jen na základě vystavené faktury. Převodem nebo dobírkou. Jinou formu úhrady za produkt dodavatel těmto osobám neumožňuje.

 

Vrácení zboží a reklamace

V případě vrácení zboží v rámci 14-ti denní zákonné lhůty nebo v případě reklamace zakoupeného zboží nás prosím kontaktujte na zákaznické lince tel.: +420 777 103 803 nebo prostřednictvým e-mailu na: info@zemito.cz. Pokud přeberete zásilku od kurýra a najdete v ní zboží poškozené, je potřeba nám to neprodleně oznámit na výše uvedených kontatech a e-mailem poslat fotodokumentaci, která nám pomůže při řešení situace.

V rámci České republiky je vrácené a reklamované zboží možné zasílat na adresu: 

Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1, Česká Republika

 

PRO MÉNĚ ODPADU - Dáváme krabicím druhou šanci.

Za rok nám projde pod rukama velké množství zásilkových krabic, pro Vás naši zákazníci. Do teď jsme pro tyto účely používali nové krabice, které jsme si nechávali vybírat na míru. Nejspíš to znáte, je to běžná praxe u většiny firem. To nás však omrzelo, bylo nám líto krabic s tak krátkou životností. Jen si to představte. Ve svém životě zažila taková krabice pouze jednu cestu, z výroby směrem k nám a následně druhou a poslední k našemu adresátovi. Moc si toho teda neužila, co říkáte? Proto jsme se rozhodli vyhledat partnery, kteří nám za symbolickou cenu "posunou" svoje použité krabice, kterým takto zajistíme o něco delší a pestřejší život. Nejen proto, abychom ušetřili, (i přesto, že je to značně viditelné), ale především proto, že to má pro nás velký smysl – pro méně odpadu.  I naše kompostéry (PREMIUM a SMART) již nejsou baleny do krabic. Přesvědčili jsme se, že jsou natolik pevné a kvalitní, že není potřeba je balit do krabic a vytvářet tak další zbytečný odpad.

V únoru 2016 od nás byla odeslána první „znovuzrozená“ krabice. Věříme, že se stane inspirací a i ostatní krabice zažijí nejednu krásnou cestu:)

Ať žije myšlenka PRO MÉNĚ ODPADU!  DĚKUJEME, že jste v tom s námi!

Váš tým Zemito

 

Naše všeobecné obchodní podmínky najdete zde.