CASHBACK CARD

Mezinárodní věrnostní Cashback karta je univerzální přenosná věrnostní karta platná ve více než 80.000 obchodech po celém světě. Na Slovensku ji můžete využít ve více než 1800 obchodech a jejich počet každý den roste. Věrnostní karta je bezplatná. Stáhněte si aplikaci do Vašeho mobilu a vyhledávejte partnery ve Vašem okolí nebo nakupujte online.

Získejte Cashback až do výše 5%
Až 5% z částky Vašeho nákupu se připíše na Váš účet jako Cashback. To znamená, že z každého nákupu u obchodního partnera dostanete peníze zpět.

Při nákupu na meneodpadu.shop získáte 2%.

Shopping Points
Kromě toho sbíráte Shopping Points a ty lze uplatnit jako skvělé slevy na atraktivní produkty a na Shopping Point Deals, které jsou dostupné na www.cashbackworld.com.

Jak funguje CASHBACK CARD u nás?


V objednávkovém formuláři napište do pole "Poznámka" Vaše ID číslo Cashback karty. Po uhrazení objednávky se Vám výhody připíší.
Pokud ještě nemáte Cashback kartu, napište v objednávkovém formuláři do pole "Poznámka" text: "Chci získat Cashback kartu". Budeme Vás kontaktovat a naši kartu Vám zdarma vytvoříme a zašleme. Na objednané zboží Vám budou výhody následně připsány.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně používání Cashback karty při nákupech našich produktů na meneodpadu.shop nás kontaktujte na adrese info@meneodpadu.shop nebo tel. čísle: +420 777 103 803.