Balíček Předcházení vzniku odpadu

Kód: 1375204
512 Kč 423 Kč bez DPH
Hned posíláme

Balíček produktů, díky kterému naší planetě hodně pomůžete. :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

V balíčku najdete 3 základní nezbytnosti, které když budete nosit u sebe, předejdete tím velkému množství zbytečného odpadu.

Lahev Equa, díky které si už nebudete muset na výletě kupovat ve stánku balenou vodu. Je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu Eastman Tritan, který neobsahuje škodlivou složku BPA. Víčko je navrženo tak, aby bylo 100% nepropustné. Láhve jsou velmi lehké a vejdou se do každé kabelky nebo batohu. Součástí každé BPA free láhve je popruh na zápěstí. Lahev je opakovatelně použitelná, je vhodná na studené i teplé nápoje a bez obav ji můžete umývat v myčce.

Síťovinový sáček se hodí především na ovoce a zeleninu, ale i na spousta jiných potravin. Ideální k nákupu potravin v obchodech bez obalu. Stejně tak ho můžete použít i v běžném supermarketu a nahradit tak jednorázové sáčky

Síťovka. Vyměňte jednorázové igelitové nebo papírové tašky za ideální lehkou síťovku, která hodně unese a vydrží dlouho. Je vyrobena z ekologicky pěstované biobavlny, která je schválená na použití pro potraviny. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: