Kompostér Compostys H1 620

Kód: 1140039
4 270 Kč 3 558,33 Kč bez DPH 4 270 Kč / 1 ks
Objednáváme
Můžeme doručit do:
12.8.2021
Položka byla vyprodána…

Pro zahrady do 600 m2. + Průvodce kompostováním zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Kompostér Compostys H1 620

Kompostéry produktové řady SMART jsou jedničkou na současném evropském trhu.

Pevnost, jednoduchost, spolehlivost

Díky bezkonkurenční tloušťce stěny odolá kompostér náporům proměnlivého počasí (vysoké teploty, extrémní mrazy, silný vítr), také se hravě ubrání tlaku biologického odpadu uvnitř a zachová si svůj původní tvar. S kompostérem Compostys H1 620, na Vaší zahradě máte jistotu, že už nikdy nebudete potřebovat jiný.

Stálost barvy

Kompostér si po dobu svojí životnosti udrží stálou krásnou barvu v odstínech zelené, to zaručuje použitý materiál, ze kterého je kompostér vyrobený. Je to 100 % recyklovaný polyetylén, který je UV stabilní.

Šetříme Vaše náklady

Životnost kompostérů SMART přesahuje 15 let (pravděpodobně bude výrazně delší), cena opravdu odráží jeho kvalitu, která je pro kompostér typická. Přidaná hodnota, kterou koupí kompostéru získáte, je zaručena a za tuto cenu určitě stojí.

Technologicky vyspělá konstrukce

Díky moderní konstrukci je možné kompostér pohodlně otevřít z každé strany a libovolně kompost promíchat, vybírat nebo průběžně doplňovat nový biologický materiál.

 

 

Zápach z rozkladajícího se biologického odpadu je minulostí. Kompostér Compostys H1 620 byl navržen s cílem vytvořit vhodné podmínky pro optimální proces rozkladu biologického odpadu. Proces funguje díky důmyslnému systému vnitřního provzdušňování a unikátní vnitřní soustavě žeber zabraňující ucpávání větracích otvorů. Odpad se tak nelepí na stěny a uvnitř se tvoří vzduchové bubliny, které pomáhají proměnit záhradní a kuchyňský odpad na kompost (přírodní hnojivo.) 03 Exterior 903 Exterior 7

 

 

 

 

Víko kompostéru ve tvaru šestiúhelníku je dostatečně velké a praktické, dá se úplně otevřít, případně je možné ho pootevřít jen z poloviny, nebo napevno uzavřít a zajistit ve více bodech.

Elegantní doplněk do zahrady

Kompostér má extravagantní design, ale zároveň působí exkluzivním dojmem. Je určený pro lidi se skutečným vztahem k životnímu prostředí a k prostředí, ve kterém žijeme.

Kompostér Compostys H1 620 je určený do zahrad s rozlohou kolem 620 m2.

Doplňkové parametry

Kategorie: SMART kompostéry
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 22 kg
Rozměry: 122 cm x 79 cm x 128,5 cm
Velikost zahrady: 650 m2
Objem: 650 L
Barva : zelená
Materiál: 100% recyklovaný plast
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: