Dětský zubní kartáček - Hrošík

Kód: 61032
112 Kč 112 Kč / 1 ks
Skladem (6 ks)

Extra měkký BIO zubní kartáček z kukuřičného škrobu, rozložitelný v přírodě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kartáček z kukuřičného škrobu

  • kompostovatelný
  • nylon bez BPA
  • šetrný k životnímu prostředí
  • cenově dostupný
  • krásný dětský design
  • ergonomicky tvarovaný přímo pro drobnou dětskou ruku

 

Jack N Jill vyrobili první dětský kartáček na světě s rukojetí,která je kompletně z geneticky nemodifikovaného, rozložitelného kukuřičného škrobu. Je ergonomicky tvarovaný a skvěle padne do malé dětské ručičky. Má extra jemné štětinky z nylonu (recyklovatelného), skvěle vyčistí malé dětské zoubky a zároveň je velmi šetrný k citlivým dětským dásním. Navíc každý kartáček má na rukojeti obrázek zvířátka. Dětem se bude líbit a navíc jim můžete vysvětlit, jak s tímto kartáčkem ušetří přírodu od zbytečných plastů. Co se v mládí naučíš, ve stáří, jak když najdeš.

Neobsahuje PVC, ftaláty ani BPA. Kukuřičný rukojeť se v kompostéru při správné teplotě rozloží během 90 dní.

Kdo jsou Jack N Jill

Firmu Jack n' Jill založil mladý australský pár Justin a Rachel. Co je k tomu vedlo? Když se jim narodilo jejich první dítě, čím dál víc všímat kolik zbytečného odpadu vytváří. A především jaký dopad při styku s chemickými složkami při zubní hygieně může mít na zdraví jejich dítěte. Začali tedy intenzivně vyhledávat přírodní alternativy pro dětskou zubní hygienu. Nemohli uvěřit tomu, že na trhu nemohli nalézt nic co by odpovídalo jejich kritériím. A protože mají lékárenské vzdělání, vyvinuli tyto produkty svépomocí. Zároveň navrhli i zábavný a barevný dětský design a ovocné příchutě aby byli malí zákazníci spokojení.

Firma minimalizuje obalové materiály, používá na ně i recyklovaný papír a kukuřičný škob, a nikdy neobsahují PVC, ftaláty nebo BPA (Bisfenol-A).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro nejmenší
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.075 kg
Materiál: Nemodifikovaný kukuřičný škrob a nylon
Tvrdost štětin: měkký (extra soft)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: