Tierra Verde, Minerální přípravek Tulis na hubení parazitů a hmyzu - 200g

Kód: 71297
249 Kč 207,50 Kč bez DPH
Hned posíláme
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Jemný minerální prášek na čištění zvířecích pelechů a lidských obydlí od hmyzu a parazitů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemný minerální prášek pro mechanické hubení parazitů (blechy, klíšťata, vši, roztoči). Prášek pochází z třetihorních usazenin, jejichž hlavní složkou jsou schránky řas rozsivek obsahující oxid křemičitý (diatomit neboli křemelina). Ostré krystalky křemíku narušují pokožku hmyzu, který vysychá a hyne.

Prášek Tulis můžete použít na "odbreberkování" zvířecích i lidských obydlí. Je vhodný pro chovatele psů, koček, králíků, koní i ptáků. Do 48 až 72 hodin od aplikace zlikviduje nejméně 75 % všeho lezoucího hmyzu. Zbaví vás blech, klíšťat, vší i roztočů. V případě potřeby ho můžete nasypat i přímo na zvířecí srst.

Křemelina je zcela nezávadná, neobsahuje žádné toxické složky. Parazity hubí pouze mechanicky, hmyz si na ni nemůže vybudovat toleranci ani imunitu. Prášek Tulis je bezpečný pro zvířata (také mláďata a březí a kojící samice) i jejich páníčky.

Použití: Práškem posypte všechna místa zamořená hmyzem (pelechy, přepravky, zvířecí srst) a nechejte ho působit minimálně 48 hodin. Opakujte alespoň 2 týdny, aby byla křemelinou zasažena všechna vývojová stádia hmyzu (hubí i zárodky).

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro domácí mazlíčky
Záruka: Dle etikety / na dotaz
Hmotnost: 0.246 kg
Složení: diatomit (minerální sediment, amorfní)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: