Keep Leaf, Přebalovací podložka - Hearts

Kód: 1160402
Značka: Keep Leaf
673 Kč 556 Kč bez DPH 67 300 Kč / 100 g
Hned posíláme

Neprosakující přebalovací podložka z organické bavlny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přebalovací podložka

  • vrchní strana z certifikované eko bavlny
  • spodní strana polyester
  • pratelná
  • bez ftalátů a BPA
  • designové motivy 
  • nepropustná
  • šetrná k citlivé dětské pokožce
  • šetrná k přírodě

 

100% bavlněná podložka na přebalování s vodě odolnou spodní vložkou. Materiál neobsahuje ftaláty a BPA. Vrchní část podložky je vyrobena z certifikované eko bavlny, která je ozdobena různými designovými motivy. Spodní část je z polyesteru, tím pádem je vodě  odolná.  Koupí této podložky je skvělá volba, šetříme přírodu. Navíc je podložka díky svému materiálu vhodná pro styk s citlivou dětskou pokožkou, takže neškodí dětskému zdraví. Podložku lze využít jako dečku na hraní nebo třeba podložku od kočárku. Podpořte naši myšlenku "PRO MÉNĚ  ODPADU" a zakupte si originální podložku Keep Leaf.

Keep Leaf

Značku založila Jaswinder Sahl, matka z Toronta, jejíž vášní se staly práce s textilem a design. S rostoucím zájmem o životní prostředí a touhou snížit svoji uhlíkovou stopu začala Jaswinder vytvářet produkty, které vypadají skvěle a zároveň vyhovují životnímu stylu jenž je šetrný k životnímu prostředí.

Zakladatelka Keep Leaf pochopila, že pro spotřebitele je důležité při koupi výrobku na opětovné použití jak jeho „zelená“ stránka, tak i styl a designové provedení.  Pokud tedy vlastníte obal Keep Leaf, jednáte ekologicky a zároveň ukazujete, že to jde být stylový a zároveň praktický. 

Každý výrobek této značky je navržený s ohledem na životní prostředí, podporuje opakovatelné využívání produktů a je vyroben zorganických a trvale udržitelných materiálů. Cílem je snížit množství toxických látek a odpadu, které je produkováno lidskou činnosti a dostává se životního prostředí. Keep Leaf skutečně chce pomoci světu stát se zelenějším a čistším místem i pro budoucí generace. 
 
Keep Leaf poskytuje bezpečné pracovní prostředí, ve kterém podporuje zaměstnance pomocí vzdělávání a školení s cílem nabídnout jim dlouhodobé zaměstnání. Všechny jejich výrobky jsou vyráběné v moderní čisté firmě s rodinným zázemím. 
 
V roce 2014 KEEP LEAF spolupracovala s Free The Children a pomohla vybudovat školu v Rajasthane, v Indii. Díky jejich partnerské spolupráci bude poskytnuto vzdělání stovkám dětí, které má pomoci v boji s chudobou a zajistit rodinám lepší budoucnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebalování
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.36 kg
Materiál: organická bavlna a polyester
Rozměry: 101.5 cm x 76 cm
Vyrobeno v: Indii
Motiv: Srdce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: