Tierra Verde, Prací prášek z mýdlových ořechů na bílé prádlo s dezinfekčním účinkem - 250g

Kód: 71019
59 Kč 49,17 Kč bez DPH
Objednáváme
Můžeme doručit do:
16.3.2021
Položka byla vyprodána…

V biokvalitě, vhodný na bílé prádlo, dětské oblečení a látkové plenky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobný popis

Prací prášek z mýdlových ořechů na bílé prádlo s bělicím účinkem a antimikrobiální přísadou. Určený zejména na dětské oblečení a látkové plenky. Základ tvoří jemný prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě. Vhodný i pro praní při teplotách nad 40 ° C. Bez parfemace. Přípravek byl testován na kožní snášenlivost a je dobře tolerován i pokožkou dětí do 3 let.

Dávkování

50g prášku (asi 4 vrchovaté polévkové lžíce nebo 70 ml) na prací cyklus, při tvrdé vodě a větším znečištění prádla doporučujeme dávku zvýšit až na dvojnásobek.

Složení

> 30% soda, zeolit, 15-30% prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě, perkarbonát sodný 5-15%, <5% silikát, mýdlový prášek, celulóza

Neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, chlór, syntetickou parfemaci, enzymy a barviva, odpěňovače, palmový olej, ani optické zjasňovače.

Bezpečnost

Obsahuje: 30% a více zeolity, 15% nebo více, však méně než 30% bělicí činidla na bázi kyslíku.
VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Pokud je nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Pokud přetrvává podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Likvidace: použitý obal po vypláchnutí odevzdejte do tříděného komunálního odpadu, zbytek nespotřebovaného výrobku odstraňte s přebytkem vody do kanalizace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Praní
Záruka: Dle etikety / na dotaz
Hmotnost: 0.26 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: