Tuhý šampón proti lupům - Orient chai, 60g

Kód: 88151
199 Kč 199 Kč / 1 ks
Skladem (15 ks)

Tuhý šampon proti lupům se sladkou korejsko/orientální vůní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč používat tuhý šampÓn?

  • šetrný k vašim vlasům i k pokožce
  • posílí vaše vlasy
  • zabrání častému maštění vlasů
  • neobsahuje chemické látky
  • obsahuje látky rychle odbouratelné v přírodě
  • pro méně odpadu - papírový obal na místo plastového

 

Šampón s Phyritionem zinku je určený především pro pokožku se sklonem k lupům, hlavní aktivní látkou je pyrithion zinku, doplněný rozmarýnovým extraktem a pantenolem. Obsahuje také panenský olivový olej a olej crambe (ekologičtější alternativa arganového oleje), pro ošetření vlasů. Šampón je vhodný pro normální nebo rychleji se mastící vlasy, při pravidelném používání snižuje maštění (přiměřeně k tomu doporučujeme prodloužit intervaly mezi mytím vlasů). Šampón je vhodné kombinovat s přírodními kondicionéry, např. kondicionérem Orient chai.

 

Dejte sbohem tekutým šampónům

Přírodní šampónová mýdla nebo chcete-li přírodní rostlinné tuhé šampóny, se díky svým úžasným vlastnostem začínají opět dostávat do povědomí široké veřejnosti. Proč vlastně? Jednoduchá odpověď, neobsahují vlasům škodlivé chemické látky, SLS (sodium lauryl sulfate) nebo SLES (sodium laureth sulfate). Obě to jsou nejpoužívanější pěnicí a zároveň mycí látky, které většina konvenčních výrobců do šampónů přidává. Tuhé šompóny neobsahují ani o něco šetrnější ammonium lauryl sulfat (ALS). Proč jsou tyto látky škodlivé? Naše pokožka je chráněna hydrolipidovou ochrannou vrstvou, tyto chemické látky ji odstraňují spolu s nečistotami na našich vlasech. To po čase způsobuje rychlejší tvorbu kožního mazu v mazových váčcích a tím pádem rychlé maštění vlasů. Mohou ale způsobovat i horší obtíže, jako jsou kožní plísně nebo ekzémy. Naopak tuhé šampóny obsahují pouze šetrné a jemné tenzidy k pokožce i vlasům. Jsou to soli mastných kyselin, především soli zmýdelněného kokosového oleje (zároveň je úžasným pěnidlem), které jsou v přírodě navíc velmi rychle odbouratelné. Aneb stručně řečeno a vysvětleno - tuhý šampon vaše vlasy umyje díky šetrným rostlinným tukům, které v sobě obsahuje ve zmýdelněné podobě. Navíc se vám nikdy nerozlije a nepotřebuje plastový obal:)

 
Jak používat tuhý šampón?
 
Naprosto jednoduše - přejíždíte jím po vlasech tak dlouho, dokud se nevytvoří dostatečná pěna pro jejich umytí. Až se taková pěna vytvoří, šampon odložíte a pěnu po vlasech rozprostřete masírováním. Poté vlasy opláchnete, jak jste zvyklí. Pak můžete pro lepší rozčesávání použít přírodní kondicionér nebo octovou vodu.
 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o tělo
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.06 kg
Druh a intenzita vůně: sladko-korejská, orientální, výraznější
Aktivní látky: phyrition zinku, pantenol, rozmarýnový extrakt, crambe olej
Vhodné pro: pokožku ke sklonem k lupům
Použití: cca 30x +

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: