Tierra Verde, Síťový sáček - pidi (15x12cm)

Kód: 1171282
Značka: Tierra Verde
49 Kč 49 Kč / 1 ks
Hned posíláme

Sáček z biobavlny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento milý pytlíček můžete použít jak na potraviny, tak na malé drobnosti, které nechcete ztratit. Využít jej můžete i jako krásné balení malých dárků, které neskončí hned v koši. Dámy si do něj mohou mohou uložit drobné šperky, které se vám tak snadno neztratí.

Biobavlna je pěstována na ekofarmách, které se zaměřují na pěstování dle jasně stanovených pravidel. Na těchto ekofarmách je zakázáno používání toxických chemických pesticidů, insekticidů a hnojiv a geneticky modifikovaných organismů. Farmy usilují o vybudování biologicky rozmanitého zemědělského systému a udržení úrodnosti půdy přirozenou cestou.

Výhody biobavlny:

  • Odpadá nutnost aplikace toxických chemických látek, které způsobují otravy u zemědělských pracovníků a poškozování životního prostředí.
  • Oblečení z biobavlny nezpůsobuje alergie při nošení.
  • Běžné metody pěstování bavlny se stávají díky rostoucím cenám chemických látek nákladné.

Certifikace:

Pěstování a výroba biobavlny podléhá certifikací a standardům mezinárodní organizace GOTS. Tyto normy definují metody pěstování bavlny, její sklizně až po výrobu látek a textilních výrobků včetně barev, nití a knoflíků a všech souvisejících procesů včetně sociálních podmínek dělníků.

Tento produkt je schválen českým Státním zdravotním ústavem pro použití na potraviny.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Látkové sáčky a pytlíky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.012 kg
Velikost: 15 x 12 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: