Jednorázové vkládací plenky - Kojenec, 56 Ks

Kód: 50229
279 Kč 4,98 Kč / 1 ks
Skladem (5 ks)

Jednorázové vkládací plenky z celulózy určeny pro kojence, ideální řešení na cesty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednorázové vkládací plenky - KOJENEC

  • alternativa na cesty
  • větší savost
  • zdraví prospěšné
  • přispívají k omezení plenkové dermatitidy
  • šetrný k životnímu prostředí
  • ekonomická úspora
  • kvalitní materiál
  • lokální výroba

 

Používáte látkové plenky? Tato varianta je ideální na cestování, kde si chcete od praní látkových plen odpočinout. Zároveň, ale na rozdíl od běžných jednorázových plen s jednorázovými plenami od Bambooliku vytvoříte méně odpadu.

 

Jednorázové vkládací plenky se používají v kombinaci se svrchními kalhotkami z moderního materiálu membránového typu, které zadržují vlhkost uvnitř, ale přitom ke kůži propouští vzduch, takže se dítě tolik nezapařuje. Jednorázovou vkládací plenku po použití vyhodíte, kalhotky vyvětráte a vložíte další vkládací plenky. Svrchní kalhotky můžete s novými vnitřky použít opakovaně a pouze větrat, vyperete je v případě ušpinění nebo cca jednou za 2-3 týdny. 

Jednorázové vkládací plenky jsou vyrobeny buď z celulózy (varianta kojenec), nebo z kombinace celulózy a absorpčního (SAP) gelu (varianta batole), který významně zvyšuje savost pleny.

Použití je jednoduché:

1. Do svrchních kalhotek umístěte jednorázovou vkládací plenku tak, aby pokrývala co největší část plochy svrchních kalhotek. 2. Pro delší přebalovací interval (např. na spaní) nebo pro učuranější děti doporučujeme použít dvě jednorázové vkládací plenky.

3. Přebalujte nejpozději po 2–3 hodinách nebo co nejdříve po pokakání.

4. Po použití vyhoďte znečištěné vkládací pleny do odpadkového koše. Pokud nejsou svrchní kalhotky znečištěné, můžete je po vyvětrání použít znovu. 

Proč Bamboolik?

Bamboolik je lokální firma. Všechny výrobky jsou vyrobeny v ČR, z velké části v chráněných dílnách. I materiály nakupují v ČR, pokud to není možné, tak v Evropě. Vědí totiž, že ekologický produkt, který cestuje přes půl planety, je nesmysl.

Doplňkové parametry

Kategorie: Látkové pleny
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1 kg
Materiál: Dotyková vrstva: netkaná textilie. Vnitřní savá část: celulóza.
Rozměry: 35 cm x 12,5 cm x 0,5 cm
Vhodné pro: nejmenší miminka (2-6 Kg)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: