Bonga Red Mountain - ESPRESSO

Kód: 66297
139 Kč 13,90 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Etiopská divoká káva z certifikovaného (BIO) organického sběru v kompostovatelných kapslích, bez obsahu hliníku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Etiopská divoká káva z certifikovaného (BIO) organického sběru v kompostovatelných kapslích, bez obsahu hliníku.

Tyto kávové kapsle jsou plnohodnotnou náhradou originálních Nespresso kapslí a mají identické rozměry.

 

Sklízením a výrobou kávy Bonga Red Mountain společnost Original Food aktivně přispívá k ochraně vysoce dekomprimovaného deštného pralesa v Etiopii. Original Food přivádějí na trh prémiovou divokou kávu již déle než 12 let, čímž hrají průkopnickou roli v udržitelnosti. Proto bylo pro společnost Original Food logické investovat do vývoje ekologicky kompatibilní kapsle na kávu.

 

Kávové kapsle mají mnoho výhod:

  • praktická a jednoduchá příprava
  • déle v nich zůstává aroma kávy
  • konzistentní kvalita kávy v každém šálku

 

Nezodpovědné nevýhody běžných kávových kapslí:

  • Výroba kapslí obsahujících převážně hliník je velmi energeticky náročná
  • CO2 a samotné použité kapsle vytvářejí obrovské množství odpadu

 

 Společnost Original Food dlouhodobě pracuje na řešení tohoto problému. V roce 2016 uvedla na trh první certifikované kávové kapsle kompatibilní se systémem Nespresso®. Kapsle neobsahují žádný hliník a jsou BIO!

 

Původ veškeré kávy je v posledních horských deštných pralesích Etiopie. Místní farmáři ručně a pečlivě sbírají plody kávy do košů. Suší je na slunci a jednu po druhé čistí. Tradiční dlouhotrvající pražení kávových zrn dělá Bonga Red Mountain jednou z nejlepších káv na světě. Bonga Red Mountain je káva s původem - 100% Arabica.

 ESPRESSO - mírný kořeněný základ, lehká kyselost se sladkým závěrem

NL_Fair_unten_4c  Fairtrade_Siegel_fuer_hellenHintergund_klein   EU_Organic_Logo_klein    Spross_compostable_7P2077mit-Rahmen    S576_OK-Compost_fullcolor_quadri

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávové kapsle
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.07 kg
Počet kusů v balení: 10 kapslí
Hmotnost kávy v jedné kapsli: 5,5 g
Intenzita: 7
Položka byla vyprodána…
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora Nahradí kapsle Nespresso? 18.7.2018 13:16
Dobrý den, zajímalo by mě, zda se těmito, nebo jinými kapslemi z vaší nabídky dají nahradit kapsle Nespresso....dřív než doporučím tento produkt office managerovi v manželově firmě, potřebovala bych poradit a zjistit rozměr kapsle.....Děkuji za reakci!
Odpovědět
JE Avatar autora Nahradí kapsle Nespresso? 19.7.2018 10:38
Hezký den, Věro, děkujeme za dotaz a těší nás Váš zájem o nahrazení standardrních Nespresso kapslí. Kávové kapsle řady Bonga Red Mountain jsou kompatibilní se všemi kapslovými kávovary značky Nespresso. Tvar a rozměry kapsle jsou identické s originální kapslí Nespresso. Rozdíl je v použitých materiálech. Kapsle Bonga Red Mountain jsou, namísto hliníku a plastu, vyrobeny z certifikovaných kompostovatelných materiálů, takže se po použití stávají kompostovatelným bio odapem - namísto špatně recyklovatelného kompozitního materiálu, použitého u orig. Nespresso kapslí. Na základě naší zkušenosti můžeme doporučit i skvělou alternativou v podobě plnitelné kapsle WayCap Ez, viz: https://www.meneodpadu.shop/kavove-kapsle/plnitelna-nerezova-kapsle-waycap-ez-1ks/ V případě, že byste měla ještě jakékoliv dotazy, pochybnosti, neváhejte mi napsat na email či kontaktovat telefonicky na: 608 898 200. Rád Vám pomohu a cokoliv dovysvětlím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: