Kompostér JRK 800 HOBBY

Kód: 1120006
Akce
Značka: JRK
1 519 Kč –20 % 1 212 Kč 1 001,65 Kč bez DPH 1 212 Kč / 1 ks
Objednáváme
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pro zahrady do 800 m2. + Průvodce správným kompostováním zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Kompostér JRK HOBBY 800 zelený

Kompostéry produktové řady JRK HOBBY splňují všechny parametry funkčních a cenově dostupných kompostovacích nádob na současném evropském trhu.

 

Pevnost, jednoduchost, spolehlivost

Životnost kompostéru JRK HOBBY 800 je minimálně 5 let. Bezpečná tloušťka stěn kompostéru je zárukou, že kompostér JRK HOBBY 800 zelený odolá i velkým výkyvům počasí. Kompostéry této cenové kategorie, které se běžně prodávají v klasických hobby prodejnách nebo zahradních centrech, často nezvládnou rychlé změny počasí ani nápor biologického odpadu uvnitř kompostéru, a dochází tak k prasknutí nebo rozlomení jednotlivých dílů, ale s kompostérem JRK HOBBY 800 se podobných nepříjemností nemusíte obávat.

Stálost barvy

Kompostér JRK HOBBY 800 si během životnosti zachovává svou stálou zelenou barvu. Je vyroben z recyklovaného plastu, který je UV stabilní a představuje ekologické řešení pro nakládání s Vaším biologicky rozložitelným odpadem.

Technologicky vyspělá konstrukce

Kompostér JRK HOBBY 800 složíte rychle a pohodlně. Lehká konstrukce zaručí, že je možné jej také rychle rozložit a přemístit. K montáži kompostéru JRK HOBBY 800 oceníte také přehledný a srozumitelný návod, který je součástí balení nebo ho můžete najít v odkazu níže.

Cirkulace vzduchu uvnitř kompostéru je zajištěna 3D provzdušňovacími otvory. Zároveň se těmito otvory do kompostéru dostane i množství dešťové vody, které spolu se vzduchem přispívá k urychlení procesu kompostování. Ve spodní časti kompostéru JRK HOBBY 800 zelený se nacházejí dvířka na dvou protilehlých stranách. Ty umožňují pohodlnou manipulaci s hotovým kompostem. Vrchní víko, zajišťující přístup do kompostéru shora, je upevněno pomocí kovových pantů.

Šetříme Vaše náklady

Kompostér JRK HOBBY 800 koupíte za opravdu příznivou cenu. U produktové řady JRK HOBBY máte možnost si dokoupit také náhradní díly po uplynutí záruční doby, což je nepochybně další výhoda. Pokud se stane, že se Vám některý z panelů kompostéru poškodí, tak si u nás můžete tento díl dodatečně obstarat.

Elegantní doplněk do zahrady

Kompostér JRK HOBBY 800 zelený je největší kompostér řady JRK HOBBY. Má mohutný kónický tvar, který se podepisuje nejen na výborné stabilitě kompostéru, ale sehrává roli také při urychlování procesu kompostování: kompostér můžete lehce nadzdvihnout a přemístit ho o kus dále. Biologicky rozložitelný odpad zůstane na hromadě, kterou můžete pohodlně promíchat a přehodit zpět do kompostéru, čím podpoříte proces kompostování uvnitř.

Čistý design kompostéru JRK HOBBY 800 zelený potvrzuje pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Kompostér JRK HOBBY 800 zelený přemění Vaši zahradu na krásné a čisté místo.

Záruční dobu u kompostérů produktové řady JRK HOBBY garantujeme po dobu 2 let.

Kompostér JRK HOBBY 800 zelený je určený do zahrad s rozlohou cca 800 m2.

 

Návod k použití (stáhnout). 

Doplňkové parametry

Kategorie: HOBBY kompostéry
Záruka: 24 měsíců
Velkost zahrada: 1200 m2
Objem: 800 L
Výška: 134,5 cm
Minimální životnost: 3 roky
Rozměry základny: 90 cm x 90 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: