Kompostér JRK 800 HOBBY Module

Kód: 20011
1 569 Kč –20 %
Kompostér JRK 800 HOBBY Module
1 569 Kč –20 % 1 255 Kč 1 255 Kč / 1 ks
Hned posíláme
Můžeme doručit do:
17.7.2020

Pro zahrady do 800 m2. + Průvodce správným kompostováním zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Kompostér JRK HOBBY 800 Module zelený 

Kompostéry produktové řady JRK HOBBY splňují všechny parametry funkčních a cenově dostupných kompostovacích nádob na současném evropském trhu.

 

Pevnost, jednoduchost, spolehlivost

Životnost kompostéru JRK HOBBY 800 Module je minimálně 5 let. Bezpečná tloušťka stěn kompostéru je zárukou, že kompostér JRK HOBBY 800 Module zelený odolá i velkým výkyvům počasí. Kompostéry této cenové kategorie, které se běžně prodávají v klasických hobby prodejnách nebo zahradních centrech, často nezvládnou rychlé změny počasí ani nápor biologického odpadu uvnitř kompostéru, a dochází tak k prasknutí nebo rozlomení jednotlivých dílů, ale s kompostérem JRK HOBBY 800 Module se podobných nepříjemností nemusíte obávat.

Stálost barvy

Kompostér JRK HOBBY 800 Module si během životnosti zachovává svou stálou zelenou barvu. Je vyroben z recyklovaného plastu, který je UV stabilní a představuje ekologické řešení pro nakládání s Vaším biologicky rozložitelným odpadem.

Technologicky vyspělá konstrukce

Kompostér JRK HOBBY 800 Module složíte rychle a pohodlně. Lehká konstrukce zaručí, že je možné jej také rychle rozložit a přemístit. K montáži kompostéru JRK HOBBY 800 Module oceníte také přehledný a srozumitelný návod, který je součástí balení nebo ho můžete najít v odkazu níže.

Cirkulace vzduchu uvnitř kompostéru je zajištěna 3D provzdušňovacími otvory. Zároveň se těmito otvory do kompostéru dostane i množství dešťové vody, které spolu se vzduchem přispívá k urychlení procesu kompostování. Ve spodní časti kompostéru JRK HOBBY 800 Module zelený se nacházejí dvířka na dvou protilehlých stranách. Ty umožňují pohodlnou manipulaci s hotovým kompostem. Vrchní víko, zajišťující přístup do kompostéru shora, je upevněno pomocí kovových pantů.

Šetříme Vaše náklady

Kompostér JRK HOBBY 800 Module koupíte za opravdu příznivou cenu. U produktové řady JRK HOBBY Module máte možnost si dokoupit také náhradní díly po uplynutí záruční doby, což je nepochybně další výhoda. Pokud se stane, že se Vám některý z panelů kompostéru poškodí, tak si u nás můžete tento díl dodatečně obstarat.

Elegantní doplněk do zahrady

Kompostér JRK HOBBY 800 Module je složený ze dvou oddělených částí a každá z nich má objem 400 litrů. Biologicky rozložitelný odpad zůstane na hromadě, kterou můžete pohodlně promíchat, překopat a vhodit nazpět do kompostéru, čímž podpoříte proces kompostování uvnitř kompostéru.

Čistý design kompostéru JRK HOBBY 800 Module potvrzuje pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Kompostér JRK HOBBY 800 Module promění Vaši zahradu na krásné a čisté místo.

Záruční doba, kterou pro kompostéry produktové řady JRK HOBBY garantujeme, jsou 2 roky.

Kompostér JRK HOBBY 800 Module je určený do zahrad s rozlohou cca 800 m2.

 

Návod k použití (stáhnout)

Doplňkové parametry

Kategorie: HOBBY kompostéry
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 10.5 kg
Velikost balení: 90 cm x 25 cm x 62 cm
Velikost zahrady: 800 m2
Barva: Zelená
Objem: 800 L
Výška: 82 cm
Minimální životnost: 5 let
Rozměry základny: 72 cm x 135 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: