Elektrický kompostér GG02

Kód: 90016
48 279 Kč 48 279 Kč / 1 ks
Skladem (9 ks)

Vhodný především pro gastro provozy. Zpracuje 4-5 kg bioodpadu denně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ke stažení:

CO PATŘÍ / NEPATŘÍ DO KOMPOSTÉRU GG 02 stáhnout

Velmi efektivní způsob kompostování

Kompostéry GreenGood využívají účinné mikroorganismy ACIDULO, které se díky vysoké teplotě nad 70°C, salinitě a kyselosti prostředí rychle množí a dokáží biologický odpad rozložit už do 24h. Díky vysoké teplotě kompostéry GreenGood efektivně rozkládají všechny nebezpečné patogenní látky.

Kompostér je neustále zapojený do elektrické sítě a procesy kompostování jsou řízené automaticky (tepelné cykly, promíchávání).

Při plnění kompostéru je vhodné maximální denní kapacitu rozložit do několika pravidelných dávek, například 3 x denně.

Organický odpad se po dobu recyklace mění na nestabilní kompost, který je možné smíchat s půdou a využít na její obohacení nebo je možné ho použít k dalšímu zpracování jako organické hnojivo. Kompost je velmi silně koncentrovaný, obsahuje vysokou hladinu salinity a kyselosti. Před jeho použitím je potřebné smíchat ho se zeminou a 3-4 týdny skladovat na suchém místě.

Struktura vkládaného bioodpadu

Zařízení GreenGood je schopné kompostovat všechny složky biologicky rozložitelného odpadu, včetně živočišných zbytků. Primárně slouží na zpracování gastro odpadů a zbytků z výroby potravin, ve vhodném poměru můžeme kompostovat i zelený odpad ze zahrad (20% zelený odpad, 80% gastro, v závislosti na struktuře gastro odpadů).

Obsluha

Obsluha zařízení je plně automatická. Spočíva pouze ve vkládání bioodpadu a v obsluze zařízení při vyprazdňování. Užívatel si sám zvolí harmonogram vkládání bioodpadu. V případě jeho nedodržení nebo změny se zařízení samo přizpůsobí novému harmonogramu provozu. V případě výrazně odlišných požadavků na provoz zařízení je možné všechny procesy (teplotu, cykly promíchání) přeprogramovat. Mikroorganismy není potřeba opakovaně dodávat a nevyžadují žádnou starost.

Objem organického odpadu za rok

1 500 - 2 000 kg

Hmotnost

27 kg

Rozměry

40 x 40 x 78 cm

Napětí

230 V / 60 Hz

Max. výkon

240 W

Spotřeba el. energie

60 - 90 kWh / měsíc

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické kompostéry
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 28 kg
Výška: 78 cm
Rozměry základny: 40 cm x 40 cm
Výkon : 0,240 kW

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: