Bambu dětská lžičko-vidlička - 2v1

Kód: 60400
109 Kč 109 Kč / 1 ks
Skladem (24 ks)

Dětský bambusový příbor 2 v 1 vhodný pro děti od 18M.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bambu příbory

  • Vyrobeno ze 100% přírodního bambusu
  • Oblý, broušený a jemný tvar vhodný pro děti od 18 měsíců
  • Baleno v recyklovaném papírovém sáčku
  • Snadné mytí a údržba
  • Ekologický výrobek - rozložitelný v přírodě
  • Zdravá alternativa k plastu
  • Certifikováno + atesty = 100% bezpečné
  • neobsahuje impregnace, těžké kovy, barviva, Bisfenol A, ftaláty 

 

Dětská bambusová sada lžičko/vidlička z přírodního bambusu od značky BAMBU je speciálně vyrobena  pro dětské samostatné krmení. Rozměry jsou ideální na malá dětská ústa a ručičky. 

Bambusová lžičko/vidlička je ručně broušena je příjemně hladká s oblými tvary. Neflekatí, je tvrdší než dřevo, odolná proti teplu a vodě, pružná, pevná a vydrží déle.Výhody bambusu oproti dřevu jsou v tom, že neabsorbuje pachy, nevadí mu horká voda, je nenasákavý, nepouští třísky  a neopotřebovává se.

Tato příborová sada bambusových příborů Bambu je vhodná pro děti od 18 měsíců. Výrobek je certifikován pro styk s potravinami a pitnou vodou. Je 100% bezpečný a díky hladkému a oblému zpracování se s ním neporaníte.

Snadná údržba

Po použití omyjte, opláchněte vodou a nechte vyschnout (nedoporučujeme mytí v myčce a ohřívání v mikrovlnné troubě).

 

O ZNAČCE BAMBU

Unikátní ručně broušené výrobky z certifikovaného organického BIO bambusu Americké firmy BAMBU, jsou plně rozložitelné v přírodězdravotně zcela nezávadné, certifikovány pro přímý kontakt s jídlem i vodou a neobsahují žádné dodatečné impregnační laky, těžké kovy, chemické látky, barviva ani alergeny a jsou tak vhodné pro děti, alergiky i vegany.

Jeff Delkin and Rachel Speth, zakladatelé firmy Bambu z USA, si dali za cíl zvýšit zájem o obnovitelné materiály a udržitelné fair-trade praktiky v oblasti výrobků pro domácnost a to ve spojení s originálním designem.
Serie produktů firmy Bambu přináší přírodně udržitelné alternativy do oblasti moderního bydlení, ale firma se také trvale snaží i o každodenní zavádění dalších udržitelných praktik do všech částí svého podnikání.
Využívají lokální zdroje a lokální blízké firmy, u kterých kontrolují šetrnost jejich výrobních postupů s ohledem na ekologii a přírodní zdroje.
Bambu je jedinou značkou, která nabízí výrobky z certifikovaného organického bambusu.
Americká firma Bambu prodporuje fair trade praktiky a jsou členy Green America Seal of Approval asociace pro podporu fauny.
Výrobky z bambusu jsou plně rozložitelné v přírodě, zdravotně nezávadné, certifikovány pro přímý kontakt s jídlem a neobsahují žádné dodatečné impregnační laky, barviva ani alergeny.
V našem eshopu nabízíme stále se rozšiřující sortiment kuchyňského nádobí a pomocníků jako jsou krájecí prkénka a desky, příbory pro děti i dospělé, misky, salátové příbory, bambusové pod tácky, brčka na drinky, nože na ovoce a zeleninu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní pomůcky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.02 kg
Materiál: Certifikovaný bambus
Rozměry: 13,5 cm x 2,5 cm x 1 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: