Crystal Spring, Přírodní krystalový deodorant - Clasic, 90g

Kód: 61400
205 Kč 170,83 Kč bez DPH 227,78 Kč / 100 g
Objednáváme
Můžeme doručit do:
16.3.2021
Položka byla vyprodána…

Čistá přírodní ochrana.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní krystalový deodorant zanechává v podpaží tenkou vrstvu soli - potasium alum (kamence). Tato látka se používala jako deodorant celá staletí. Zabraňuje růstu bakterií, ale na rozdíl od chemických deodorantů, vám nezablokuje potní žlázy. Vaše tělo se tedy nadále zbavuje nebezpečných škodlivin avšak bez nepříjemného zápachu. Hypoalergenní kámen můžete aplikovat kdekoliv, kde vás trápí nežádoucí zápach. Například na chodilo. Platí zde jednoduché pravidlo: Pokud eliminujete bakterie - eliminujete pachy. Sůl Potassium Alum je vydolovaná ze země. Jsou to nádherné solné krystaly, které se rozpouštějí ve vroucí vodě, následně se vlijí do odlévací formy. Nechají se ztuhnout, po ztuhnutí se vyleští, aby na nich nebyly žádné ostré hrany ani konce, které by mohly poškodit pokožku.

Deodorant neobsahuje: Aluminium Chlorohydrate, parabeny, alkohol, parfémy, minerální oleje, propelenty (stlačené plyny ve spreji), triklosan

Aplikace:

Kamenný deodorant lehce potřeme na vlhkou pokožku nebo špičku deodorantu vložíme pod tekoucí vodu a potřeme si místo aplikace. Nedržte ho však pod vodou příliš dlouho.

   -  Žádné bílé fleky
   -  Unisex
   -  Vhodný pro vegany
   -  Žádné testy na zvířatech
   -  Pomoc při zápachu

Je látka potassium alum nebezpečná pro naše zdraví?

Všude se můžeme dočíst, že hliník je pro naše zdraví velmi nebezpečný. Jakkoliv, specifické typy průmyslově vyráběného a zpracovaného hliníku v různých sloučeninách jsou pro lidi skutečně nebezpečné. Aluminium Chlorohydrate je syntetická látka přidávána do deodorantů a antiperspirantů. Byla vyvinuta na to, aby se dostala do potních žláz a zabránila jejich sekreci (vylučování). Jak všichni víme, nejpřirozenější cesta jak se zbavit toxinů a škodlivin je řádně se vypotit. A to dělá naše tělo celý den. Nejintenzivněji v oblasti podpaží. Pokud mu to však není umožněno a "otvory" byly zablokovány syntetickým deodorantem nebo antiperspirantem, toxiny zůstávají v nás a "smrdět zevnitř" Výzkumy prokázaly, že existuje propojení mezi používáním látky aluminium Chlorohydrate a rakoviny prsu. Krystal potassium alum je přírodně se vyskytující sůl, která neblokuje přirozené vylučování potu. Má silné antibakteriální účinky a tím zamezuje vzniku nepříjemného pachu v podpaží.

Složení: 100% obroušený přírodní krystal Pottasium Alum (síran hlinito-draselný) lidově kamenec. Nejpřírodnější deodorant.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deodoranty
Záruka: Dle etikety / na dotaz
Hmotnost: 0.132 kg
Životnost: 9 měsíců
Balení: 90g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: